siuvimo kursų studija

0.0 / 5 (0 atsiliepimai)

Profesionalūs drabužių modeliavimo, sukirpimo ir siuvimo kursai Kaune
+37068761194
siuvimai@gmail.com
www.siuvimokursai.info
Tai profesionalūs kursai, kurių tikslas ne aklai išmokyti pasiūti vieną ar kitą drabužį, o padėti suvokti:
kaip projektuojami drabužiai ir nuo ko reikia pradėti,
kaip pagal savo figūros išmatavimus sukonstruoti drabužių bazinius brėžinius,
kaip sumodeliuoti įvairių modelių drabužius naudojantis tuo pačiu baziniu brėžiniu,
kaip pasidaryti labai patikusio matyto drabužio lekalus,
kaip drabužio lekalus, pasidarytus iš madų žurnalų, pritaikyti savo figūrai,
kaip drabužio lekalus perdaryti, jei norime panašaus modelio,
kaip sukirpti drabužius,
kaip pasiūti drabužius su primatavimais,
kaip taisyti drabužius,
kaip pritaikyti žinias siuvant panašius drabužius.

Vieta: Visa Lietuva

Pastarąjį kartą prisijungė: prieš 1 mėn.

Užsiregistravo: 2015-03-23

DRABUŽIŲ KONSTRAVIMO, MODELIAVIMO, SUKIRPIMO, SIUVIMO KURSŲ STUDIJA

Ko bus mokoma?

Būsite supažindinti su siuvinių medžiagomis, jų savybėmis, į kurias būtina atkreipti dėmesį konstruojant, sukerpant ir siuvant drabužius. Pasitarsime, kokias rinktis medžiagas įvairiems drabužiams. Susipažinsime su siuvimo įranga: siuvamąja mašina, apsiūlėjimo mašina (overloku), lygintuvu. Išmoksime įverti siūlus, reguliuoti dygsnį, atlikti smulkų remontą, tvarkingai prižiūrėti darbo vietą. Pasitarsime, kokią rinktis siuvimo įrangą. Pasimokysime pradinių siuvimo įgūdžių: daigstyti rankomis, siūti įvairias siūles mašinomis, atlikti darbus lygintuvo pagalba. Mokysimės taisyklingai išmatuoti žmogaus figūrą, nustatyti ir parinkti drabužio dydį bei modelį. Pasidarysime drabužių (sijonų, kelnių, palaidinių, suknelių, sijonų su pamušalu, kelnių su pamušalu) detalių brėžinius. Drabužių detalių brėžinius mokysimės daryti dviem būdais: sukonstruosime pagal savo figūros išmatavimus ir sumodeliuosime drabužį, arba parinksime iš madų žurnalų ,,Burda" atitinkamo dydžio lekalus ir juos pritaikysime savo figūrai. Sukirpsime drabužius pagal pasidarytus brėžinius ir pasiūsime. Keli užsiėmimai bus skirti modeliavimui, t. y. įvairių drabužių modelių, atitinkančių šiuolaikinę madą, brėžinių sudarymui. Taip pat skirsime laiko įvairių kišenių siuvimui. Savo nuožiūra galėsite pasirinkti sudėtingesnį drabužio modelį, pasidaryti jo detalių brėžinius, sukirpti bei pasiūti norimą drabužį. Esant pageidavimui, kursus galėsime pratęsti ir pasimokyti siūti švarką su pamušalu ar paltą.


Kaip bus mokoma?


Drabužių modeliavimo, sukirpimo ir siuvimo kursai vyks pagal numatytą programą, kuri pritaikyta tiek pradedantiems, tiek išbandžiusiems siuvimo meną. Visa programa suskirstyta į 24 užsiėmimus, kur nurodyti kiekvieno užsiėmimo darbai bei priminimai kitai dienai. Bus pradedama nuo tikslaus figūros matavimo ir drabužio bazinio brėžinio konstravimo, modeliavimo, sukirpimo ir baigiama suprojektuoto drabužio siuvimu. Todėl pradžioje nebus užsiėmimų, skirtų vien tik pradinių įgūdžių įgijimui. Jų mokysimės drabužių siuvimo eigoje, pvz., apie medžiagas kalbėsime kai bus reikalinga įsigyti reikalingas medžiagas pirmam drabužiui, apie įrengimus kalbėsime tada, kai reikės pradėti siūti pirmą drabužį ir t.t. Mokymo programoje numatytas šešių drabužių (sijono, kelnių, palaidinės, suknelės, sijono su pamušalu, kelnių su pamušalu) konstravimas, modeliavimas, sukirpimas bei siuvimas. Kitus drabužius galėsite pasirinkti savo nuožiūra. Įpusėjus siūti vieną drabužį, bus pradedami ruošti kito drabužio detalių brėžiniai ir t.t. Taip geriau išnaudosime kursų laiką. Neišvengsime ir namų darbų, nes kam gaišti kursų laiką elementariems darbams. Užsiėmimų metu atliksime tai kas yra sudėtingiau arba tai kas nepavyko namuose. Kad geriau įsisavintumėte numatytą kursą, namuose galėsite konstruoti ir siūti tokių pačių modelių drabužius, tik kitai figūrai, o kursų metu konsultuotis.


Kodėl to mokoma?


Drabužių modeliavimo, sukirpimo ir siuvimo kursų metu bus aiškinama ne tik kaip reikia atlikti darbą, bet ir kodėl jį taip reikia atlikti. Šie kursai netinka tiems, kurie turi tikslą kursų metu pasisiūti daug drabužių. Tai yra ne drabužių prisisiuvimo kursai, o drabužių mokymosi siūti kursai. Tačiau jei turėsite klausimų apie Jums rūpimus siūti ar taisyti kitus drabužius nei numatyta programoje, galėsite konsultuotis.


KODĖL VERTA PAS MANE MOKYTIS?

Išduodamas kursų baigimo pažymėjimas

Baigus kursus yra galimybė tęsti mokymąsi profesinio mokymo centre.


Nedidelės grupelės

Sudaromos nedidelės 5-6 žmonių grupelės, todėl ko nesuprasite, bus paaiškinta individualiai.


Vaizdo pamokos

Lankantys šiuos kursus ir prisijungę prie grupės Devynių aukštų siuvimo paslaptys galės stebėti kursų vaizdo pamokas, analizuoti atliekamų darbų fotografuotą medžiagą, diskutuoti ir dalintis patirtimi su kolegomis, konsultuotis su dėstytoja bei gauti kitą informaciją apie kontaktiniu būdu vykstančias pamokas.

TAI PATS GERIAUSIAS SUFLERIS, JEI KO NESPĖJOTE ĮSIMINTI ARBA PRALEIDOTE PAMOKĄ


Viskas praktiškai

Naudodamiesi paruoštais pavyzdžiais, Jūs viską atliksite praktiškai, nereikės gaišti kursų laiko teorijos studijavimui.

Mokymas bus pritaikytas pagal Jūsų sugebėjimus, todėl turėsite galimybę namuose siūti norimo modelio drabužį, o kursų metu konsultuotis.

JŪSŲ JAU PIRMASIS PASIŪTAS DRABUŽIS BUS TINKAMAS DĖVĖJIMUI


Praleisti užsiėmimai

Praleidus užsiėmimą, sudaromos sąlygos pasivyti. Kito užsiėmimo metu bus paaiškinti praeitos pamokos darbai, arba galima atvykti su kita grupe iš anksto susitarus.


Literatūra

Kompiuterinėje laikmenoje gausite literatūrą, kurią galėsite studijuoti laisvu laiku ir kursų metu tik konsultuotis. Kartu bus įrašyta kita metodinė medžiaga, patarimai kaip išsirinkti tinkamą siuvamąją mašiną ar overloką.

NĖRA PAPILDOMO MOKESČIO LITERATŪRAI, METODINEI MEDŽIAGAI BEI KITOMS PRIEMONĖMS

Siuvimo mokymosi priemonės

Kursų metu Jūs rasite darbo vietoje:

mokymosi programą, literatūrą, metodinę medžiagą, atliekamų darbų pavyzdžius, siuvamąją mašiną, apsiūlėjimo mašiną (overloką),
lygintuvą, stalus lyginimui bei sukirpimui, žirkles, centimetrines juosteles, adatas, smeigtukus, muiliukus, milimetrinį popierių brėžiniams, popierių ar polietileno plėvelę modeliavimui bei lekalų darymui, pieštukus, trintukus, liniuotes ir kt. brėžinių atlikimui,
medžiagas pasimokyti siūti atskiras drabužio dalis.

TURĖDAMI NAMUOSE TINKAMĄ SIUVIMO ĮRANGĄ, JŪS IŠMOKSITE DAUGIAU


Mokymosi programa

Kompiuterinėje laikmenoje gausite kiekvieno užsiėmimo programą, kur bus nurodyti tos dienos darbai su nuorodomis į literatūrą bei priminimai kitai dienai, todėl jei praleisite pamoką, orientuositės ką reikia padaryti savarankiškai, o baigus kursus bus lengviau prisiminti ko mokėtės.

MOKYMO PROGRAMOS TURINYS PADĖS JUMS BAIGUS KURSUS PRISIMINTI KĄ PO KO SIŪTI


Patarimai

Galėsiu patarti dėl drabužių taisymo.

Esant pageidavimui, pamokysiu įvairių dekoratyviojo siuvimo technikų (šenilo, skiautinių, kimštinės, siuvimo lankstant, karpant, drapiruojant ir kt.).

BAIGUS KURSUS IR KURSŲ METU TARP UŽSIĖMIMŲ TURĖSITE GALIMYBĘ

KONSULTUOTIS ĮVAIRIAIS SIUVIMO KLAUSIMAIS


Mokėti kas keturis užsiėmimus

Nereikia iškart sukaupti visos sumos, o nusprendus nelankyti, tai padarysite be nuostolių.

Vaišinu arbata :-)


Įgūdžiai

Drabužių konstravimas

Kontaktai

Miestai/-as: Kaunas Adresas: Šalia PC SAVAS
Kaunas Šalia PC SAVAS

+37068761194

siuvimai@gmail.com

Map DataMap data ©2015 Google, ZENRIN
Map Data
Map data ©2015 Google, ZENRIN
Map data ©2015 Google, ZENRIN
Map
Satellite

PERŽIŪRĖTI

siuvimo kursų studija

PERŽIŪRĖTI

siuvimo kursų studija

PERŽIŪRĖTI

siuvimo kursų studija

PERŽIŪRĖTI

siuvimo kursų studija

PERŽIŪRĖTI

siuvimo kursų studija


Pasidalink