Robertinas Roro

0.0 / 5 (0 atsiliepimai)

Sveiki, esu universalus fotografas, Robertinas "roro".
Fotografija domiuosi nuo pat vaikystės, kai dar su analoginiu foto aparatu "Smena" iš fotografuotą foto juostelę, ryškindavau tamsioje vonioje, o paskui ilgom valandom užsidaręs ir šeimos nariams uždraudęs užeiti, kad neapšviestu foto popieriaus, blankioje, raudonoje šviesoje, darydavau savo pirmąsias nuotraukas. Dalis kurių šiandien jau pageltę, išblukę, bet man, o tikiuosi ir tiems kam jų teko, primena tuos gyvenimo vingius, tas mielas širdžiai akimirkas. Akimirkas kurios liko tik mūsų prisiminimuose ir ant pageltusių nuotraukų.
Fotografija man visų pirma pomėgis, o tik paskui darbas. Todėl tai darau iš širdies ir su užsidegimu užfiksuoti, tai kas džiugintų mano ir visų akis. Užfiksuoti ir perkelti į nuotraukas tuos vaizdus, kurie bežiūrint į jas, dar ilgai kels šiltus, malonius prisiminimus. Stengdamasis suprasti ir padėti atskleisti Jūsų žavesį ir norus, didelį dėmesį skiriu bendravimui ir tarpusavio supratimui. Todėl garantuoju gerą nuotaiką ir neišdildomus prisiminimus, kurie atgims kas kart pažiūrėjus į padarytas nuotraukas.
Padarykime Jūsų šventę išskirtine ir nepakartojama. Aš tam pasiruošęs ir laukiu Jūsų. Susisiekite su manimi ir įamžintos gražiausios akimirkos dar ilgai kaitins Jūsų prisiminimus.

Vieta: Visa Lietuva

Pastarąjį kartą prisijungė: prieš 3 metų

Užsiregistravo: 2015-03-28

Fotografas, Jūsų šventei

Fotografuoju vestuves reportažiniu stiliumi, taip pat darau menines vestuvininkų nuotraukas studijos patalpoje ir gamtoje.
Stengdamasis suprasti ir padėti atskleisti Jūsų žavesį ir norus, didelį dėmesį skiriu bendravimui ir tarpusavio supratimui.
Padarykime Jūsų šventę išskirtine ir nepakartojama. Aš tam pasiruošęs ir laukiu Jūsų.
Profesionali mergvakario/ bernvakario, vestuvių, krikštynų, gimtadienio, asmeninė ir kitokios fotosesijos už nedidelę kainą. Susisiekite su manimi ir įamžintos gražiausios akimirkos, dar ilgai kaitins, Jūsų prisiminimus.

Įgūdžiai

Asmeninė fotosesija Vestuvių fotografavimas Krikštynų fotografavimas Kūdikių ir vaikų fotografavimas Renginių fotografavimas Nėščiosios fotosesija Meninė fotografija Priešvestuvinė fotosesija

Kontaktai

Miestai/-as: Visa Lietuva Adresas: Vilnius
Visa Lietuva Vilnius

+37068329221

info@roro.lt


PERŽIŪRĖTI

Robertinas Roro

PERŽIŪRĖTI

Robertinas Roro

PERŽIŪRĖTI

Robertinas Roro


Pasidalink