Robertinas Roro

0.0 / 5 (0 atsiliepimai)

Sveiki, esu fotografas, Robertinas "roro".
Fotografija domiuosi nuo pat vaikystės, kai dar su analoginiu foto aparatu "Smena" iš fotografuotą foto juostelę, ryškindavau tamsioje vonioje, o paskui ilgom valandom užsidaręs ir šeimos nariams uždraudęs užeiti, kad neapšviestu foto popieriaus, blankioje, raudonoje šviesoje, darydavau savo pirmąsias nuotraukas. Dalis kurių šiandien jau pageltę, išblukę, bet man, o tikiuosi ir tiems kam jų teko, primena tuos gyvenimo vingius, tas mielas širdžiai akimirkas. Akimirkas kurios liko tik mūsų prisiminimuose ir ant pageltusių nuotraukų.
Fotografija man visų pirma pomėgis, o tik paskui darbas. Todėl tai darau iš širdies ir su užsidegimu užfiksuoti, tai kas džiugintų mano ir visų akis. Užfiksuoti ir perkelti į nuotraukas tuos vaizdus, kurie bežiūrint į jas, dar ilgai kels šiltus, malonius prisiminimus. Stengdamasis suprasti ir padėti atskleisti Jūsų žavesį ir norus, didelį dėmesį skiriu bendravimui ir tarpusavio supratimui. Todėl garantuoju gerą nuotaiką ir neišdildomus prisiminimus, kurie atgims kas kart pažiūrėjus į padarytas nuotraukas.
Padarykime Jūsų šventę išskirtine ir nepakartojama. Aš tam pasiruošęs ir laukiu Jūsų. Susisiekite su manimi ir įamžintos gražiausios akimirkos dar ilgai kaitins Jūsų prisiminimus.

Vieta: Visa Lietuva

Pastarąjį kartą prisijungė: prieš 9 mėn.

Užsiregistravo: 2015-03-28

Fotografas, Jūsų šventei

Fotografija, tai tokia dovana, kurią Jūs ir Jūsų vaikutis turės ir brangins visą gyvenimą. Įamžinkite nuostabų mažylio juoką, emocijų pilnas akimirkas, kurios džiugins Jus, o vėliau ir jį patį, ilgus metus. Kūdikio fotosesija lyg lobių skrynia, o vaikas lyg smalsumo laivelis dar neatsakytų klausimų jūroje. Nepamirštamoje fotosesijoje, foto studijoje, gamtoje, arba jo natūralioje aplinkoje tarp jam pažįstamų daiktų ir mėgstamų žaislų, aš pasiruošęs padaryti, kad gautos nuotraukos džiugintų Jūsų akis ir širdis.

Krikštynos - tai nuostabi, balta vaikelio šventė, kurios įamžinimas palieka šiltus prisiminimus tėvelių širdyse, o vėliau peržiūrint nuotraukas ir neįkainuojamas emocijas, vaikams.
Krikštynų fotosesijos paslauga apima vaikelio paruošimo, ceremonijos ir fotosesijos fotografavimą.

Darau foto filmus iš Jūsų turimų, ar manim naujai nufotografuotų nuotraukų.

Įgūdžiai

Fotoknygos gamyba Spauda ant drobės

Kontaktai

Miestai/-as: Visa Lietuva, Birštonas, Elektrėnai, Kaunas, Kėdainiai, Klaipėda, Marijampolė, Panevėžys, Ukmergė, Vilnius Adresas: Vilnius Darbo laikas: 7 dienos savaitėje

+37068329221

info@roro.lt


PERŽIŪRĖTI

Robertinas Roro

PERŽIŪRĖTI

Robertinas Roro

PERŽIŪRĖTI

Robertinas Roro


Pasidalink