Ryna Kazlauskaite

0.0 / 5 (0 atsiliepimai)

Gitaros ir vokalo akademija dirbą pagal kiekvienam asmeniškai pritaikytą programą,
sudarytą taip, kad atitiktų kiekvieno individualius poreikius ir privatumą.
Apsilankymo grafikas taip pat, kaip ir individuali programa,
sudaromas asmeniškai pokalbio metu.

Vieta: Visa Lietuva

Pastarąjį kartą prisijungė: prieš 1 metų

Užsiregistravo: 2015-04-26

  • SIŪLOMOS PASLAUGOS1
  • SUKURTI SKELBIMAI0
  • ATSILIEPIMAI0

GITAROS IR VOKALO AKADEMIJA

Gitaros ir vokalo akademija - privati demokratiška ugdymo įstaiga, jaunimui atverianti plačias savirealizacijos ir saviraiškos galimybes. Pačios įstaigos centrinė būstinė randasi Vilniuje. Tai ypatinga terpė meninei veiklai, atverianti daugybę galimybių vaikams ir jaunimui ne tik iš Vilniaus, bet ir iš kitų miestų ir miestelių. Tai jaunųjų muzikų kalvė, kurioje dirbama pačiais naujaisiais metodais. Didelis dėmesys skiriamas muzikinei kultūrai, asmenybės laisvei, kūrybiškumui, bendruomeniškumui, meistriškumui, siekiama supažindinti ir pažinti Europos pasaulio kultūrą. Ypatingas dėmesys skiriamas ir Lietuvos nacionalinėms tradicijoms bei papročiams.
Gitaros-vokalo akademijos tikslas - apimti kuo daugiau Lietuvos regionų bei suteikti vaikams ir jaunimui galimybę siekti savo svajonių. Šioje akademijoje saviraiškos galimybės labai didelės. Kiekvienas besimokantis jaunuolis turi visas galimybes pasiekti ne tik Lietuvos, bet ir Europos didžiąją sceną. Visi, baigusieji Gitaros-vokalo akademiją, gauna tai patvirtinantį sertifikatą su savo žinių įvertinimo lentele. Joje įrašyti per visus mokymosi metus sukaupti balai. Lentelėje akivaizdžiai atsispindi, kiek mokinys buvo aktyvus, kiek padarė projektinių darbų, kiek įrašė vaizdo bei garso įrašų, sukūrė muzikos, dalyvavo koncertų, socialinėje veikloje. Tai tarsi mokinio kūrybinė biografija, kuri yra patvirtinama Gitaros ir vokalo akademijos vadovo.

Įgūdžiai

Muzikos pamokos individualiai Papildomos muzikos pamokos Fortepijono pamokos Solfedžio pamokos Muzikos pamokos grupėje Muzikos pamokos nuotoliniu būdu Gitaros pamokos

Kontaktai

Miestai/-as: Visa Lietuva
Visa Lietuva

+37060197162

ryna@gitaruok.lt

http://www.gitaruok,lt


PERŽIŪRĖTI

Ryna Kazlauskaite


Pasidalink