Mark Jm

0.0 / 5 (0 atsiliepimai)

Aprašymo nėra

Vieta: Visa Lietuva

Pastarąjį kartą prisijungė: prieš 4 metų

Užsiregistravo: 2015-05-06

Krovinių pervežimas

Mūsų transporto įmonėje dirba patyrę darbuotojai, kurie gali greitai pakrauti ir iškrauti baldus, daiktus, įrangą ir kitus krovinius. Mes kokybiškai ir operatyviai atliekame visas užduotis susijusias su pakrovimo ir iškrovimo darbais ir tai yra mūsų stiprioji pusė. Mes visada bandome pagerinti savo rezultatus, išlaikome konkurencingas kainas visų tipų darbams. Su mumis galite sutaupyti savo laiką ir pinigus. Pasitarkite su mūsų ekspertais ir sužinokite, kiek laiko užtrūks pakavimo arba baldų išrinkimo paslaugos. Mūsų darbuotojai atsakingi, savo darbui atsidavę ir motyvuoti. Sugeba klientui iškilusią problemą paversti savalaikiu, efektyviu ir kokybišku sprendimu.

Primename Jums, kad krovinių pervežimo darbai galimi ištisą parą! Užsakius mūsų paslaugas, atvykstame labai greitai. Tvirtai ir dinamiškai stipriname savo pozicijas perveždami krovinius. Mūsų įmonė padės jums išspręsti daug problemų su krovinių pervežimo darbais. Minimalus užsakymas yra viena valanda, trumpesnis užsakymas neįmanomas!

Mes atliekame užsakymus ne tik Vilniuje bet ir vietinio krovinių gabenimo paslaugą teikiame visoje Lietuvoje: Kaunas, Klaipėda, Alytus, Varėna, Druskininkai, Marijampolė, Vilkaviškis, Šakiai, Jurbarkas, Tauragė, Šilutė, Šilale, Gargždai, Kretinga, Plungė, Mažeikiai, Skuodas, Telšiai, Palanga, Naujoji Akmenė, Joniškis, Radviliškis, Pakruojis, Pasvalys, Biržai, Rokiškis, Kupiškis, Zarasai, Visaginas, Utena, Anykščiai, Ignalina, Švenčionys, Švenčionėliai, Širvintos, Molėtai, Pabradė, Nemenčinė, Elektrėnai, Raseiniai, Rietavas, Lentvaris, Grigiškės, Birštonas, Prienai, Jonava, Kaišiadorys ir kt.

Nuolatiniams klientams siūlome ir taikome nuolaidas. Krovinių gabenimo klausimais esame pasiruošę konsultuoti kiekvieną į mus besikreipiantį.

Darni, nuolat tobulėjanti komanda, kelianti sau aukščiausius tikslus ir reikalavimus laukia Jūsų užsakymų!

Įgūdžiai

Statybinių šiukšlių išvežimas Perkraustymas krovininiu automobiliu Smulkių krovinių pervežimas Krovėjų paslaugos Pilnų krovinių gabenimas Krovinių pervežimo konsultacijos

Kontaktai

Miestai/-as: Vilnius, Vilniaus rajonas Adresas: Vilnius Darbo laikas: 7-18

860142142

info@intodra.lt

http://www.intodra.ltPasidalink