Restoranas "Basilico"

0.0 / 5 (0 atsiliepimai)

„Basilico“ – tradicinės italų virtuvės restoranas. Sultingos picos, kepamos uosio malkomis kūrenamoje krosnyje, trijų rūšių ranko darbų makaronai, risotto bei ravioli gardinami įvairiais sūriais, jūros gėrybėmis bei traškiomis daržovėmis. Vaizdas į Nerį bei jauki aplinka tinks tiek dalykiniams susitikimams, tiek romatiškoms vakarienėms ar jaukiems vakarams draugų kompanijoje.

Siūlomos vestuvių, krikštynų, jubiliejų bei kitų švenčių aptarnavimo paslaugos. Išskirtinis dėmesys garantuotas – galėsite pasirinkti stalų išdėstymą, puošybą, ilgametę patirtį turintys profesionalai sudarys individualų meniu pagal norimą skirti biudžetą. Įspūdinga panorama sustiprins šventinę nuotaiką ir pagyvins įamžintas akimirkas. Jeigu nusprendėte savo šventę švęsti ne restorane, o kitur – restoranas siūlo išvežamuosius banketus bei furšetus. Pasirūpinsime puikiu maistu pagal Jūsų ir Jūsų svečių poreikius.

Trečiame restorano aukšte – puiki erdvė ne tik šventėms, bet ir konferencijomis. Jūsų patogumui įrengsime vietas pranešimų, prezentacijų demonstravimui, o atėjus pietų metui nustebinsime dalyvius karštaisiais patiekalais, užkandžiais, itališka kava.

Amžius: 9 m.

Vieta: Visa Lietuva

Pastarąjį kartą prisijungė: prieš 5 metų

Užsiregistravo: 2015-05-18

Restoranas "Basilico" organizuoja edukacines picų gaminimo pamokas

Restoranas "Basilico" Goštauto g. 40C, Vilniuje, organizuoja edukacines picų kepimo pamokėles darželinukams, mokyklinukams ir suaugusiems. Su vaikais užsiima profesionalūs vyrėjai, o pamoką praveda renginio organizatoriai. Vaikai kuria savąją svajonių picą, kuri kepama autentiškoje uosinių malkų krosnyje. Po renginio visi dalyviai gauna "picų kepimo eksperto" pažymėjimą.
Įgūdžiai

Italijos virtuvė

Kontaktai

Miestai/-as: Vilnius Adresas: Goštauto g.40C Darbo laikas: 7,30 val. - 24,00 val.
Vilnius Goštauto g.40C

8-69967024

info@basilico-pica.lt

http://www.basilico-pica.lt

Map DataMap data ©2015 Google, ZENRIN
Map Data
Map data ©2015 Google, ZENRIN
Map data ©2015 Google, ZENRIN
Map
Satellite

PERŽIŪRĖTI

Restoranas "Basilico"

PERŽIŪRĖTI

Restoranas "Basilico"

PERŽIŪRĖTI

Restoranas "Basilico"


Pasidalink