Jolanta

0.0 / 5 (0 atsiliepimai)

Visos akvariumo įrengimo, akvariumo priežiūros ir akvariumo tvarkymo paslaugos Vilniuje, Panevėžyje, Šiauliuose ir Kaune už priimtiną kainą!

Profesionalios paslaugos ir patarimai akvariumo įrengimo ir priežiūros klausimais Jums patogiu laiku. Mėgaukitės akvariumo grožiu, o akvariumo priežiūros darbus palikite mums! Mes atliksime visą reikiamą akvariumo tvarkymą už Jus, dėka mūsų paslaugų akvariumas džiugins jus ir aplinkinius kiekvieną dieną.

Mūsų daugiametė patirtis rodo, kad nuolatinė, profesionali akvariumo priežiūrą užtikriną gerą akvariumo biopusiausvyrą, kas lemia gerai augančius augalus ir sveikas žuvytes.

Svajojantiems apie gražų akvariumą- padedame suprojektuoti gamtos gabalėlį jūsų pasirinktoje erdvėje (butas, namas, ofisas, viešbutis, restoranas ar kita vieša erdvė). Parenkame kokybišką akvariumo įrangą: filtracijos sistemą, akvariumo apšvietimą. Padedame parinkti akvariumo dekoracijas, žuvytes ir vandens akvariumo augalus, konsultuojame visais akvariumo klausimais.

Amžius: 36 m.

Vieta: Visa Lietuva

Pastarąjį kartą prisijungė: prieš 4 metų

Užsiregistravo: 2015-07-07

Akvariumo augalai

Siūlau augalus Jūsų akvariumui tiesiai iš augintojų. Aukšta kokybė, didelė įvairovė, geros kainos. Asortimentas atnaujinamas maždaug 1 kartą per mėnesį. Priimami užsakymai reikalingiems augalams. Siunčiu visoje Lietuvoje.

Įgūdžiai

Dekoratyviųjų augalų auginimas ir prekyba Konsultavimas augalų priežiūros ir auginimo klausimais

Kontaktai

Miestai/-as: Visa Lietuva Adresas: Jogailos g. 7, Vilnius
Visa Lietuva Jogailos g. 7, Vilnius

860937908

info@zuvytes.com

http://www.zuvytes.com


Pasidalink