Batutų miestas

0.0 / 5 (0 atsiliepimai)

Šokinėjimas ant batutų – tai viena iš vaikystės pramogų, kuri įstrigs į atmintį visam gyvenimui! Siūlome išsinuomoti pripučiamus batutus vaikų šventėms. Turime įvairių dydžių bei modelių batutų.

Amžius: 32 m.

Vieta: Vilnius

Pastarąjį kartą prisijungė: prieš 4 metų

Užsiregistravo: 2015-08-05

Batutų nuoma Vilniuje

Šokinėjimas ant batutų – tai viena iš vaikystės pramogų, kuri įstrigs į atmintį visam gyvenimui! Siūlome išsinuomoti Europos sąjungos reikalavimus bei sertifikatus turinčius pripučiamus batutus. Visi batutai veikia panašiu principu ir yra patogūs eksploatuoti, todėl juos be vargo pastatysite ir surinksite patys. Platesnę informaciją rasite mūsų tinklapyje www.batutumiestas.lt .

MŪSŲ SIŪLOMI BATUTAI:

Didžioji pilis (45€ / para, antros paros kaina 15€)
Išmatavimai – 485 x 320 x 295 cm
Didžioji pilis skirta dideliems gimtadieniams arba šventėms. Batutas turi daug įvairių žaidimų sudominančių net išrankiausius vaikučius. Yra viena didelė ir viena maža čiuožykla. Kartu yra kamuoliukų baseinas, kliūtys ir krepšinio lankai. Batutas pasižymi išskirtiniu dizainu ir funkcionalumu. Išsipučia tik per 2 minutes!

Mega čiuožykla (45€ / para, antros paros kaina 15€)
Išmatavimai – 600 x 215 x 285 cm
Mega čiuožykla turi dvi itin dideles čiuožyklas. Vaikai gali lenktyniauti nusileisdami nuo čiuožyklų. Aukščiausias nusileidimo taškas yra apsaugotas atitvarais iš abiejų pusių, kurie užtikrins, jog Jūsų vaikučiai nesusižeistų. Batuto gale yra šokinėjimo zona ir įėjimas su užlipimu mažiems vaikams.

Džiunglių nuotykiai (45€ / para, antros paros kaina 15€)
Išmatavimai – 400 x 340 x 280 cm
Džiungliu nuotykiai turi šokinėjimo zoną ir čiuožyklą kurie puikiai tiks mūsų mažiesiems bezdžioniukams. Didelė šokinėjimo zoną ir čiuožyklą leidžia vienu metu pramogauti penkiems vaikams. Batutas puikiai tinka kaip sodo papuošimas.

Linksmasis klounas (45€ / para, antros paros kaina 15€)
Išmatavimai – 475 x 390 x 260 cm
Linksmasis klountas turi didžiulę šokinėjimo zoną su papildomu įėjimu ir išėjimu. Yra papildomai uždedamas stogas, apsaugai nuo saulės. Batuto vidus yra puikiai matomas iš visų pusių, kas leidžia visuomet stebėti vaikus!

KONTAKTAI:
Turite klausimų? Susisiekite mūsų kontaktais +37067735115 arba el. paštu info@batutumiestas.lt . Dėl detalesnės informacijos siūlome apsilankyti mūsų svetainėje www.batutumiestas.lt

Įgūdžiai


Kontaktai

Miestai/-as: Vilnius Adresas: Erfurto 13, Vilnius Darbo laikas: 09-22h
Vilnius Erfurto 13, Vilnius

+37067735115

info@batutumiestas.lt

http://www.batutumiestas.lt

Map DataMap data ©2015 Google, ZENRIN
Map Data
Map data ©2015 Google, ZENRIN
Map data ©2015 Google, ZENRIN
Map
Satellite

PERŽIŪRĖTI

Batutų miestas

PERŽIŪRĖTI

Batutų miestas

PERŽIŪRĖTI

Batutų miestas


Pasidalink