Gerda

0.0 / 5 (0 atsiliepimai)

Skolų išieškojimas – sritis, kurioje žinias demonstruoti siekia daugelis teisės specialistų. Vis dėlto pasiekti efektyvių rezultatų pavyksta tik nedaugeliui. Teisiniai procesai, susiję su skolų administravimu, reikalauja ypatingų įgūdžių ir konkrečių žinių, paremtų ilgamete darbo patirtimi bei šiuolaikišku nuovokumu. Teigiami rezultatai pasiekiami tik tuomet, kai procedūras preciziškai atlieka sumanus, kantrus ir atsakingi specialistai, nepailstamai ieškantis tinkamiausio sprendimo klientui.

Jūsų problemos eliminavimas – mūsų pareiga ir tikslas. Todėl teisines paslaugas teikiančią komandą sudaro profesionalai, kurių darbas yra paremtas griežta darbo kokybe bei moderniais sprendimais. Siūlome, ieškome ir siekiame geriausio. Netikime „nevertomis dėmesio“ bylomis ar pernelyg sunkiomis užduotimis. Mūsų specialistams iššūkiai – kasdienybė, leidžianti tobulėti bei jaustis naudingais.

Esame kvalifikuoti teisės specialistai, užtikrinantys paslaugų kokybę ir jų tęstinumą. Teikiame ikiteisminio bei teisminio skolų išieškojimo paslaugas. Mūsų veiklos neriboja nei laikas, nei atstumas – kantriai vykdome ikiteisminį ir teisminį skolų išieškojimą.

Konsultuojame įvairiais skolų administravimo klausimais, rengiame dokumentus, apeliacinius skundus ir kitus procesinius dokumentus, taip pat sprendžiame negatyvias situacijas, susijusias su finansinio srauto judėjimu, skolų prevencija ar eliminavimu, lėšų sugrąžinimu, taikos sutarčių nevykdymu ir pan. Atsižvelgdami į esamas problemas ir atsakingai jas išspręsdami padedame užkirsti kelią nesklandumams ateityje. Siekiame, kad mūsų klientai būtų patenkinti ne tik šiandien, bet taip pat jaustųsi saugiai rytoj.

Visi dirbantys specialistai – reiklūs, todėl palankiausias problemos panaikinimo būdas yra jų siekiamybė. Procesai visuomet atliekami konfidencialiai, nepažeidžiant klientų privatumo ir moralės normų. Specialistai garantuoja, jog teisėtomis priemonėmis, neperžengus teisminių institucijų durų, būtų pasiekti našūs rezultatai, o jeigu teisminis procesas pradėtas – pagalba klientui suteikta ne tik interesus atstovaujant teisme, bet ir po nutarties priėmimo.

Amžius: 46 m.

Vieta: Visa Lietuva

Pastarąjį kartą prisijungė: prieš 4 metų

Užsiregistravo: 2015-09-19

Ikiteisminis skolų išieškojimas

Ikiteisminis skolų išieškojimas – unikalių įgūdžių reikalaujanti veikla, todėl palankūs rezultatai garantuojami tik tuomet, kai proceso vykdymu rūpinasi srities profesionalai.

Mūsų „Juris LT“ advokatų komandos nariai yra sumanūs ikiteisminio skolų išieškojimo proceso specialistai, išmanantys šio darbo principus bei metodus, todėl suteikiamos teisinės paslaugos visuomet pasižymi kokybe bei našiais rezultatais. Kvalifikuoti specialistai padeda susitvarkyti su iškilusiomis problemomis joms nepasiekus teismo. Mūsų advokatai žino, jog kompromisas gali būti pasiektas neignoruojant kliento lūkesčių.

„Juris LT“ specialistai teisinę pagalbą teikia konsultuodami įvairiais ikiteisminiais skolų išieškojimo klausimais. Teisininkai padeda surinkdami reikiamą informaciją apie skolininką, jo vykdomos veiklos rezultatus, apie turimą turtą bei įsipareigojimus, ir įvertina galimybes išieškoti skolą ikiteismine tvarka. Ekspertai rengia dokumentus dėl skolos eliminavimo, taip pat įspėjamuosius pranešimus bei, jei būtina, nustato skolininko buvimo vietą. Kliento interesai ginami vizituojant jo skolininką ir teikiant jam informaciją apie teisines pasekmes tuo atveju, jei skolininkas atsisakys padengti įsiskolinimą.

Sumanūs ir atkaklūs „Juris LT“ advokatai teisinę pagalbą teikia organizuodami veiksmus, kurie užtikrina skolininko finansinių įsipareigojimų įvykdymą. Be to, skolos išieškojimo metu teisininkai organizuoja skolininko monitoringą, t.y. kintančios informacijos rinkimą apie skolininką (vykdomos veiklos rezultatai, turimo turto pokyčiai ir pan.).

Profesionalūs teisės ekspertai siekia ir garantuoja, kad teisėtomis priemonėmis, neperžengus teisminių institucijų durų, būtų pasiekti efektyvūs rezultatai, t.y. pasirašomas skolos ar žalos pripažinimo bei pasižadėjimo padengti įsiskolinimą per numatytą terminą dokumentas.

Įgūdžiai


Kontaktai

Miestai/-as: Visa Lietuva
Visa Lietuva

868332266

info@skoluisieskojimaspro.lt

http://skoluisieskojimaspro.lt/index.php?ikiteisminis-skolu-isieskojimas


Pasidalink