Gerda

0.0 / 5 (0 atsiliepimai)

Skolų išieškojimas – sritis, kurioje žinias demonstruoti siekia daugelis teisės specialistų. Vis dėlto pasiekti efektyvių rezultatų pavyksta tik nedaugeliui. Teisiniai procesai, susiję su skolų administravimu, reikalauja ypatingų įgūdžių ir konkrečių žinių, paremtų ilgamete darbo patirtimi bei šiuolaikišku nuovokumu. Teigiami rezultatai pasiekiami tik tuomet, kai procedūras preciziškai atlieka sumanus, kantrus ir atsakingi specialistai, nepailstamai ieškantis tinkamiausio sprendimo klientui.

Jūsų problemos eliminavimas – mūsų pareiga ir tikslas. Todėl teisines paslaugas teikiančią komandą sudaro profesionalai, kurių darbas yra paremtas griežta darbo kokybe bei moderniais sprendimais. Siūlome, ieškome ir siekiame geriausio. Netikime „nevertomis dėmesio“ bylomis ar pernelyg sunkiomis užduotimis. Mūsų specialistams iššūkiai – kasdienybė, leidžianti tobulėti bei jaustis naudingais.

Esame kvalifikuoti teisės specialistai, užtikrinantys paslaugų kokybę ir jų tęstinumą. Teikiame ikiteisminio bei teisminio skolų išieškojimo paslaugas. Mūsų veiklos neriboja nei laikas, nei atstumas – kantriai vykdome ikiteisminį ir teisminį skolų išieškojimą.

Konsultuojame įvairiais skolų administravimo klausimais, rengiame dokumentus, apeliacinius skundus ir kitus procesinius dokumentus, taip pat sprendžiame negatyvias situacijas, susijusias su finansinio srauto judėjimu, skolų prevencija ar eliminavimu, lėšų sugrąžinimu, taikos sutarčių nevykdymu ir pan. Atsižvelgdami į esamas problemas ir atsakingai jas išspręsdami padedame užkirsti kelią nesklandumams ateityje. Siekiame, kad mūsų klientai būtų patenkinti ne tik šiandien, bet taip pat jaustųsi saugiai rytoj.

Visi dirbantys specialistai – reiklūs, todėl palankiausias problemos panaikinimo būdas yra jų siekiamybė. Procesai visuomet atliekami konfidencialiai, nepažeidžiant klientų privatumo ir moralės normų. Specialistai garantuoja, jog teisėtomis priemonėmis, neperžengus teisminių institucijų durų, būtų pasiekti našūs rezultatai, o jeigu teisminis procesas pradėtas – pagalba klientui suteikta ne tik interesus atstovaujant teisme, bet ir po nutarties priėmimo.

Amžius: 46 m.

Vieta: Visa Lietuva

Pastarąjį kartą prisijungė: prieš 4 metų

Užsiregistravo: 2015-09-19

Teisminis skolų išieškojimas

Finansinių įsipareigojimų nevykdymo arba uždelsimo pasekmė – skolos. Skolų susidarymo priežastys gali būti įvairios. Tačiau, nepaisant situacijos, sąžiningas ir tikslingas mokestinių prievolių vykdymas yra būtinas, siekiant išlaikyti gerus santykius ne tik su klientais, bet ir su teisėsauga.

Vis dėlto finansinių įsipareigojimų vykdymo procesai neretai pažeidžiami, todėl atsiranda skolų išieškojimo būtinybė. Skolos gali būti išieškomos ikiteisminiu būdu, tačiau pastarajam nepasiteisinus – pradedami teisminiai skolų išieškojimo veiksmai.

Svarbu atminti, kad tokių procesų vykdymui asmeninių žinių bei įgūdžių nepakanka. Labai svarbu kreiptis į patyrusius specialistus, galinčius suteikti teisinę pagalbą ir padėti susidoroti su nemalonia situacija. Atsakinga ir kruopšti „Juris LT“ advokatų komanda teikia kokybiškas teisines paslaugas teisminio skolų išieškojimo srityje, reikalaujančioje ypatingo atidumo bei sumanumo.

Profesionali „Juris LT“ teisės ekspertų komanda konsultuoja susidariusios padėties klausimais, rengia pareiškimus dėl teismo įsakymo išdavimo, sudaro ieškinius dėl skolos priteisimo, atsiliepimus į ieškinius, apeliacinius skundus, atsiliepimus į apeliacinius skundus, dokumentus teismui dėl netesybų priteisimo ar delspinigių ir t.t.

Advokatai teisinę pagalbą teikia ne tik atstovaudami kliento interesus teismuose, bet ir po nutarties priėmimo. Patyrę specialistai rūpinasi priverstiniu skolos išieškojimo procesu ir iki pat skolos atgavimo siekia palankiausio rezultato savo klientui.

Įgūdžiai


Kontaktai

Miestai/-as: Visa Lietuva
Visa Lietuva

868332266

info@skoluisieskojimaspro.lt

http://skoluisieskojimaspro.lt/index.php?teisminis-skolu-isieskojimas


Pasidalink