Gerda

0.0 / 5 (0 atsiliepimai)

Skolų išieškojimas – sritis, kurioje žinias demonstruoti siekia daugelis teisės specialistų. Vis dėlto pasiekti efektyvių rezultatų pavyksta tik nedaugeliui. Teisiniai procesai, susiję su skolų administravimu, reikalauja ypatingų įgūdžių ir konkrečių žinių, paremtų ilgamete darbo patirtimi bei šiuolaikišku nuovokumu. Teigiami rezultatai pasiekiami tik tuomet, kai procedūras preciziškai atlieka sumanus, kantrus ir atsakingi specialistai, nepailstamai ieškantis tinkamiausio sprendimo klientui.

Jūsų problemos eliminavimas – mūsų pareiga ir tikslas. Todėl teisines paslaugas teikiančią komandą sudaro profesionalai, kurių darbas yra paremtas griežta darbo kokybe bei moderniais sprendimais. Siūlome, ieškome ir siekiame geriausio. Netikime „nevertomis dėmesio“ bylomis ar pernelyg sunkiomis užduotimis. Mūsų specialistams iššūkiai – kasdienybė, leidžianti tobulėti bei jaustis naudingais.

Esame kvalifikuoti teisės specialistai, užtikrinantys paslaugų kokybę ir jų tęstinumą. Teikiame ikiteisminio bei teisminio skolų išieškojimo paslaugas. Mūsų veiklos neriboja nei laikas, nei atstumas – kantriai vykdome ikiteisminį ir teisminį skolų išieškojimą.

Konsultuojame įvairiais skolų administravimo klausimais, rengiame dokumentus, apeliacinius skundus ir kitus procesinius dokumentus, taip pat sprendžiame negatyvias situacijas, susijusias su finansinio srauto judėjimu, skolų prevencija ar eliminavimu, lėšų sugrąžinimu, taikos sutarčių nevykdymu ir pan. Atsižvelgdami į esamas problemas ir atsakingai jas išspręsdami padedame užkirsti kelią nesklandumams ateityje. Siekiame, kad mūsų klientai būtų patenkinti ne tik šiandien, bet taip pat jaustųsi saugiai rytoj.

Visi dirbantys specialistai – reiklūs, todėl palankiausias problemos panaikinimo būdas yra jų siekiamybė. Procesai visuomet atliekami konfidencialiai, nepažeidžiant klientų privatumo ir moralės normų. Specialistai garantuoja, jog teisėtomis priemonėmis, neperžengus teisminių institucijų durų, būtų pasiekti našūs rezultatai, o jeigu teisminis procesas pradėtas – pagalba klientui suteikta ne tik interesus atstovaujant teisme, bet ir po nutarties priėmimo.

Amžius: 46 m.

Vieta: Visa Lietuva

Pastarąjį kartą prisijungė: prieš 4 metų

Užsiregistravo: 2015-09-19

Pagalba skolininkams

Tapdamas skolininku fizinis ar juridinis asmuo įgyja rimtą ir atsakingą prievolę – skolą, kurią būtina gražinti. Skolų susidarymo priežastys gali būti įvairios, tačiau jų gražinimo principai visada elementarūs, pasekmė – skolų išieškojimas. Visgi neadekvati reakcija, ieškant palankaus sprendimo gali garantuoti nenumatytus, tragiškus padarinius.

Būtina suvokti, kad skolų išieškojimas yra neišvengiamas ir griežtas teisinis procesas, kurio administravimas gali būti patikėtas tik profesionaliai advokatų komandai. Pagalba skolininkams – kritiškai svarbi, taip pat kaip ir pagalba skolintojams.

Mūsų teisės ekspertai teikia teisinę pagalbą skolininkams. Specialistai konsultuoja susidariusios padėties klausimais ir ieško palankiausio sprendimo klientui. Skolų išieškojimas, advokatų vykdomų pareigų sąraše, apima teisminius ir ikiteisminius procesus.

Proceso eigos metu siekiame sumažinti klientų skolos naštą, derėdamiesi dėl delspinigių, palūkanų ir pan. Kai skolos išieškojimas vyksta priverstiniu būdu – siekiame susitarti su kreditoriais bei antstoliais. Jeigu kreditoriaus reikalavimai nėra pagrįsti – eliminuojame skolą.

Mūsų teisininkai rengia ir įvairius procesinius dokumentus (pvz., prieštaravimus), atsiliepimus į ieškinius bei apeliacinius skundus. Taip pat ruošia taikos ar pasižadėjimo sutartis, kuriomis, jei to pageidauja skolininkas, atitolinamas skolos gražinimo terminas.

Profesionali teisininkų komanda teisėtais būdais atlieka ikiteisminį bei teisminį skolinio įsipareigojimo administravimą ir garantuoja, kad kliento interesai yra ginami atkakliai bei preciziškai, siekiant palankiausių įmanomų rezultatų.

Įgūdžiai


Kontaktai

Miestai/-as: Visa Lietuva
Visa Lietuva

868332266

info@skoluisieskojimaspro.lt

http://skoluisieskojimaspro.lt/index.php?pagalba-skolininkams


Pasidalink