Gerda

0.0 / 5 (0 atsiliepimai)

Skolų išieškojimas – sritis, kurioje žinias demonstruoti siekia daugelis teisės specialistų. Vis dėlto pasiekti efektyvių rezultatų pavyksta tik nedaugeliui. Teisiniai procesai, susiję su skolų administravimu, reikalauja ypatingų įgūdžių ir konkrečių žinių, paremtų ilgamete darbo patirtimi bei šiuolaikišku nuovokumu. Teigiami rezultatai pasiekiami tik tuomet, kai procedūras preciziškai atlieka sumanus, kantrus ir atsakingi specialistai, nepailstamai ieškantis tinkamiausio sprendimo klientui.

Jūsų problemos eliminavimas – mūsų pareiga ir tikslas. Todėl teisines paslaugas teikiančią komandą sudaro profesionalai, kurių darbas yra paremtas griežta darbo kokybe bei moderniais sprendimais. Siūlome, ieškome ir siekiame geriausio. Netikime „nevertomis dėmesio“ bylomis ar pernelyg sunkiomis užduotimis. Mūsų specialistams iššūkiai – kasdienybė, leidžianti tobulėti bei jaustis naudingais.

Esame kvalifikuoti teisės specialistai, užtikrinantys paslaugų kokybę ir jų tęstinumą. Teikiame ikiteisminio bei teisminio skolų išieškojimo paslaugas. Mūsų veiklos neriboja nei laikas, nei atstumas – kantriai vykdome ikiteisminį ir teisminį skolų išieškojimą.

Konsultuojame įvairiais skolų administravimo klausimais, rengiame dokumentus, apeliacinius skundus ir kitus procesinius dokumentus, taip pat sprendžiame negatyvias situacijas, susijusias su finansinio srauto judėjimu, skolų prevencija ar eliminavimu, lėšų sugrąžinimu, taikos sutarčių nevykdymu ir pan. Atsižvelgdami į esamas problemas ir atsakingai jas išspręsdami padedame užkirsti kelią nesklandumams ateityje. Siekiame, kad mūsų klientai būtų patenkinti ne tik šiandien, bet taip pat jaustųsi saugiai rytoj.

Visi dirbantys specialistai – reiklūs, todėl palankiausias problemos panaikinimo būdas yra jų siekiamybė. Procesai visuomet atliekami konfidencialiai, nepažeidžiant klientų privatumo ir moralės normų. Specialistai garantuoja, jog teisėtomis priemonėmis, neperžengus teisminių institucijų durų, būtų pasiekti našūs rezultatai, o jeigu teisminis procesas pradėtas – pagalba klientui suteikta ne tik interesus atstovaujant teisme, bet ir po nutarties priėmimo.

Amžius: 46 m.

Vieta: Visa Lietuva

Pastarąjį kartą prisijungė: prieš 3 metų

Užsiregistravo: 2015-09-19

Atstovavimas teisme, arbitraže ir kitose institucijose

Teisiniai veiksniai – vieni svarbiausių faktorių, galinčių turėti lemiamą reikšmę žmogaus gyvenime bei įmonės plėtroje, todėl atsakingas požiūris į iškilusias teismines problemas ar susidariusias, ypatingo dėmesio reikalaujančias, derybų situacijas yra kiekvieno save gerbiančio juridinio ar fizinio asmens pareiga.

Patirties bei teisinių žinių trūkumas dažnai priverčia žmones sutrikti ir priimti nepalankius sprendimus, sprendžiant derybų ar ginčų procesus verslo pasaulyje arba kasdienybėje. Todėl, siekiant palankiausių rezultatų, labai svarbu konsultuotis su kvalifikuotais, kokybiškas teisines paslaugas teikiančiais, advokatais, kurių darbo patirtis bei dinamiškas problemų nagrinėjimas padeda apginti teisinius interesus.

Profesionali „Juris LT“ advokatų komanda visuomet yra pasirengusi bendradarbiauti ir suteikti teisinę pagalbą atstovaujant klientą teisme, arbitraže ar kitose institucijose. Svarbiausias bendradarbiavimo bruožas – pasitikėjimas. Todėl patyrusių advokatų komanda, konsultuodama alternatyviuose ginčų sprendimų procesuose, atstovaudama derybose, ikiteisminiuose ginčuose ar teikdama paslaugas įvairiais teisminiais klausimai, visuomet siekia didžiausios naudos savo klientui.

Sparčiai ir efektyviai dirbantys ekspertai tarpininkauja lanksčiai bei sąžiningai. Jų kompetencija, suteikianti naudos klientui, atsiskleidžia rengiant sutartis dėl arbitražinių išlygų su kitais fiziniais, juridiniais asmenimis arba valstybinėmis institucijomis. Taip pat patyrę ir atsakingi advokatai tinkamai parengia ginčo nagrinėjimo strategijas, jei klientas turi rūpesčių su užsienio valstybių teismais ar arbitražo pripažinimo bei vykdymo procesais.

Mūsų komanda visada siūlo aukščiausiems teisiniams reikalavimams prilygstančią teisinę pagalbą ir siekia apginti kliento interesus, todėl atstovavimo teisme, arbitraže ar kitoje institucijoje metu yra pasiekiami geriausi įmanomi rezultatai.

Įgūdžiai


Kontaktai

Miestai/-as: Visa Lietuva
Visa Lietuva

868332266

info@atstovavimasteismepro.lt

http://atstovavimasteismepro.lt/index.php?atstovavimas-teisme-arbitraze-itose-institucijose


Pasidalink