Gerda

0.0 / 5 (0 atsiliepimai)

Skolų išieškojimas – sritis, kurioje žinias demonstruoti siekia daugelis teisės specialistų. Vis dėlto pasiekti efektyvių rezultatų pavyksta tik nedaugeliui. Teisiniai procesai, susiję su skolų administravimu, reikalauja ypatingų įgūdžių ir konkrečių žinių, paremtų ilgamete darbo patirtimi bei šiuolaikišku nuovokumu. Teigiami rezultatai pasiekiami tik tuomet, kai procedūras preciziškai atlieka sumanus, kantrus ir atsakingi specialistai, nepailstamai ieškantis tinkamiausio sprendimo klientui.

Jūsų problemos eliminavimas – mūsų pareiga ir tikslas. Todėl teisines paslaugas teikiančią komandą sudaro profesionalai, kurių darbas yra paremtas griežta darbo kokybe bei moderniais sprendimais. Siūlome, ieškome ir siekiame geriausio. Netikime „nevertomis dėmesio“ bylomis ar pernelyg sunkiomis užduotimis. Mūsų specialistams iššūkiai – kasdienybė, leidžianti tobulėti bei jaustis naudingais.

Esame kvalifikuoti teisės specialistai, užtikrinantys paslaugų kokybę ir jų tęstinumą. Teikiame ikiteisminio bei teisminio skolų išieškojimo paslaugas. Mūsų veiklos neriboja nei laikas, nei atstumas – kantriai vykdome ikiteisminį ir teisminį skolų išieškojimą.

Konsultuojame įvairiais skolų administravimo klausimais, rengiame dokumentus, apeliacinius skundus ir kitus procesinius dokumentus, taip pat sprendžiame negatyvias situacijas, susijusias su finansinio srauto judėjimu, skolų prevencija ar eliminavimu, lėšų sugrąžinimu, taikos sutarčių nevykdymu ir pan. Atsižvelgdami į esamas problemas ir atsakingai jas išspręsdami padedame užkirsti kelią nesklandumams ateityje. Siekiame, kad mūsų klientai būtų patenkinti ne tik šiandien, bet taip pat jaustųsi saugiai rytoj.

Visi dirbantys specialistai – reiklūs, todėl palankiausias problemos panaikinimo būdas yra jų siekiamybė. Procesai visuomet atliekami konfidencialiai, nepažeidžiant klientų privatumo ir moralės normų. Specialistai garantuoja, jog teisėtomis priemonėmis, neperžengus teisminių institucijų durų, būtų pasiekti našūs rezultatai, o jeigu teisminis procesas pradėtas – pagalba klientui suteikta ne tik interesus atstovaujant teisme, bet ir po nutarties priėmimo.

Amžius: 46 m.

Vieta: Visa Lietuva

Pastarąjį kartą prisijungė: prieš 4 metų

Užsiregistravo: 2015-09-19

Advokato paslaugos

Teisiniai veiksniai – svarbiausi procesai mūsų gyvenime, akcentuojantys pareigų ir teisių svarbą bei galimybes. Kiekvienas sąmoningas asmuo privalo suprasti teisės veiksmų galią, kuri gali turėti lemiamą reikšmę asmeniniame žmogaus gyvenime ar organizacijos plėtroje. Kiekvienas sąmoningas bei save gerbiantis fizinis ar juridinis asmuo turi paisyti valstybės numatytų taisyklių ir įstatymų, su kuriais susiduria kasdien...

Neretai teisiniai įsipareigojimai daugeliui kelia nerimą, kuris sąjungoje su patirties trūkumu tampa neigiamų sprendimų priėmimo pagrindu, bloginančiu net ir gan įprastą situaciją. Todėl iškilus teisiniams sunkumams bei, žinoma, siekiant palankių rezultatų juos sprendžiant, labai svarbu reaguoti tinkamai ir susisiekti su patyrusiais specialistais. Tik sumanus advokatas, turintis darbo patirties, gali suteikti profesionalią teisinę pagalbą.

„Juris LT“ teisės ekspertų komanda teikia įvairaus pobūdžio teisines paslaugas ir visada ieško palankiausio sprendimo savo kliento atžvilgiu. Ilgametę darbo patirtį turintiems kompetentingiems, sumaniems ir atsakingiems advokatams nėra sunkių bei nevertų spręsti bylų ar neįdomių konsultacijų. „Juris LT“ profesionalai teikdami teisinę pagalbą susitelkia tik į kliento poreikius bei interesus, ir remdamiesi sukauptomis kokybiško darbo žiniomis ieško geriausio įmanomo sprendimo ginčų nagrinėjime, teisminių bylų procesuose ar svarbių dokumentų rengimo atvejais.

Kiekvienas kontoroje dirbantis advokatas, nepaisant sukauptos patirties, siekia nuolatinio progreso turimų žinių atžvilgiu. Todėl viena svarbiausių šios komandos savybių – šiuolaikiško požiūrio ir išminties pusiausvyra. Be to, teisinė pagalba turi būti ne tik operatyvi bei sumani, bet ir empatiška – mūsų teisės ekspertams šios savybės jau seniai tapo kasdienybe.

Teisines paslaugas teikianti „Juris LT“ komanda – tai profesionalūs, novatoriški ir atsakingi teisės entuziastai, visuomet siekiantys aukščiausių kokybės rezultatų. Juk neveltui lotyniškai advokatas (lot. advocatus) reiškia „pašauktasis“. Mes tarnaujame Jums!

Įgūdžiai


Kontaktai

Miestai/-as: Visa Lietuva
Visa Lietuva

868332266

info@advokataspro.lt

http://www.advokataspro.lt


Pasidalink