Gerda

0.0 / 5 (0 atsiliepimai)

Skolų išieškojimas – sritis, kurioje žinias demonstruoti siekia daugelis teisės specialistų. Vis dėlto pasiekti efektyvių rezultatų pavyksta tik nedaugeliui. Teisiniai procesai, susiję su skolų administravimu, reikalauja ypatingų įgūdžių ir konkrečių žinių, paremtų ilgamete darbo patirtimi bei šiuolaikišku nuovokumu. Teigiami rezultatai pasiekiami tik tuomet, kai procedūras preciziškai atlieka sumanus, kantrus ir atsakingi specialistai, nepailstamai ieškantis tinkamiausio sprendimo klientui.

Jūsų problemos eliminavimas – mūsų pareiga ir tikslas. Todėl teisines paslaugas teikiančią komandą sudaro profesionalai, kurių darbas yra paremtas griežta darbo kokybe bei moderniais sprendimais. Siūlome, ieškome ir siekiame geriausio. Netikime „nevertomis dėmesio“ bylomis ar pernelyg sunkiomis užduotimis. Mūsų specialistams iššūkiai – kasdienybė, leidžianti tobulėti bei jaustis naudingais.

Esame kvalifikuoti teisės specialistai, užtikrinantys paslaugų kokybę ir jų tęstinumą. Teikiame ikiteisminio bei teisminio skolų išieškojimo paslaugas. Mūsų veiklos neriboja nei laikas, nei atstumas – kantriai vykdome ikiteisminį ir teisminį skolų išieškojimą.

Konsultuojame įvairiais skolų administravimo klausimais, rengiame dokumentus, apeliacinius skundus ir kitus procesinius dokumentus, taip pat sprendžiame negatyvias situacijas, susijusias su finansinio srauto judėjimu, skolų prevencija ar eliminavimu, lėšų sugrąžinimu, taikos sutarčių nevykdymu ir pan. Atsižvelgdami į esamas problemas ir atsakingai jas išspręsdami padedame užkirsti kelią nesklandumams ateityje. Siekiame, kad mūsų klientai būtų patenkinti ne tik šiandien, bet taip pat jaustųsi saugiai rytoj.

Visi dirbantys specialistai – reiklūs, todėl palankiausias problemos panaikinimo būdas yra jų siekiamybė. Procesai visuomet atliekami konfidencialiai, nepažeidžiant klientų privatumo ir moralės normų. Specialistai garantuoja, jog teisėtomis priemonėmis, neperžengus teisminių institucijų durų, būtų pasiekti našūs rezultatai, o jeigu teisminis procesas pradėtas – pagalba klientui suteikta ne tik interesus atstovaujant teisme, bet ir po nutarties priėmimo.

Amžius: 46 m.

Vieta: Visa Lietuva

Pastarąjį kartą prisijungė: prieš 4 metų

Užsiregistravo: 2015-09-19

Aplinkos apsaugos teisė

Aplinkos apsaugos teisė visuomet buvo visuomenei aktualus reiškinys ir svarbus teisinės sistemos elementas. Visgi pastaraisiais dešimtmečiais, keičiantis nusistovėjusioms normoms bei didėjant žmonių savimonei aplinkosaugos klausimais, šios teisinės pagalbos srities paklausa akivaizdžiai išaugo.

Aplinkosaugos teisė yra viešosios teisės sritis, reguliuojanti visuomeninius aplinkos santykius. Žinoma, aplinka privalo būti apsaugota, jei siekiame gyventi harmoningame pasaulyje. Tačiau griežtėjant aplinkos apsaugos normatyvams, visuomenė vis dažniau susiduria su teisinėmis problemomis, iškilusiomis dėl aplinkosaugos reikalavimų vykdymo ar, priešingai, nepaisymo.

Svarbu suvokti, jog aplinkos apsaugos teisės reikalavimų ignoruoti negalima, nes už pažeidimus, kaip ir bet kuriuo kitu teisinio vyksmo atveju, gali grėsti ne tik moralinė, bet ir teisinė atsakomybė, todėl sprendžiant susidariusias problemas yra itin svarbu susisiekti su teisinę pagalbą teikiančiais profesionalais.

Efektyviai dirbanti „Juris LT“ advokatų komanda teikia teisines paslaugas, apimančias aplinkos apsaugos interesus. Atsakingi ir kruopštūs teisės ekspertai konsultuoja atsakomybės bei atitikimo aplinkos apsaugos teisės aktuose minimų reikalavimų klausimais, susijusiais su gamtos išteklių naudojimu, taip pat vandens ir oro tarša bei jos prevencija. Teisinė pagalba teikiama žemės apsaugos ir ūkinės aplinkos teisės aspektais. Advokatai geba patarti atliekų transportavimo, apdorojimo, saugojimo bei sunaikinimo klausimais, be to, teikia teisines paslaugas derybose su valstybės institucijomis, analizuojant susidariusias problemines aplinkos apsaugos teisės pažeidimų situacijas.

Kompetentinga „Juris LT“ advokatų komanda siūlo profesionalią teisinę pagalbą atstovaujant klientus, kai aplinkosaugos bylos yra sprendžiamos teismuose ar derybose. Advokatų komanda nenuvilia kuriant licencijų gavimo strategijas (pvz., dėl gamtinių išteklių išgavimo), planuojant ūkinės veiklos poveikio aplinkai vertinimus, bendraujant su aplinkosaugos vadybos bei audito atstovais ir pan.

Profesionalų komanda padeda susidoroti su visais iškilusiais teisiniais aplinkos apsaugos nesklandumais ir suteikia geriausią įmanomą teisinę pagalbą.

Įgūdžiai


Kontaktai

Miestai/-as: Visa Lietuva
Visa Lietuva

868332266

info@advokataspro.lt

http://advokataspro.lt/index.php?aplinkos-apsaugos-teise


Pasidalink