Gerda

0.0 / 5 (0 atsiliepimai)

Skolų išieškojimas – sritis, kurioje žinias demonstruoti siekia daugelis teisės specialistų. Vis dėlto pasiekti efektyvių rezultatų pavyksta tik nedaugeliui. Teisiniai procesai, susiję su skolų administravimu, reikalauja ypatingų įgūdžių ir konkrečių žinių, paremtų ilgamete darbo patirtimi bei šiuolaikišku nuovokumu. Teigiami rezultatai pasiekiami tik tuomet, kai procedūras preciziškai atlieka sumanus, kantrus ir atsakingi specialistai, nepailstamai ieškantis tinkamiausio sprendimo klientui.

Jūsų problemos eliminavimas – mūsų pareiga ir tikslas. Todėl teisines paslaugas teikiančią komandą sudaro profesionalai, kurių darbas yra paremtas griežta darbo kokybe bei moderniais sprendimais. Siūlome, ieškome ir siekiame geriausio. Netikime „nevertomis dėmesio“ bylomis ar pernelyg sunkiomis užduotimis. Mūsų specialistams iššūkiai – kasdienybė, leidžianti tobulėti bei jaustis naudingais.

Esame kvalifikuoti teisės specialistai, užtikrinantys paslaugų kokybę ir jų tęstinumą. Teikiame ikiteisminio bei teisminio skolų išieškojimo paslaugas. Mūsų veiklos neriboja nei laikas, nei atstumas – kantriai vykdome ikiteisminį ir teisminį skolų išieškojimą.

Konsultuojame įvairiais skolų administravimo klausimais, rengiame dokumentus, apeliacinius skundus ir kitus procesinius dokumentus, taip pat sprendžiame negatyvias situacijas, susijusias su finansinio srauto judėjimu, skolų prevencija ar eliminavimu, lėšų sugrąžinimu, taikos sutarčių nevykdymu ir pan. Atsižvelgdami į esamas problemas ir atsakingai jas išspręsdami padedame užkirsti kelią nesklandumams ateityje. Siekiame, kad mūsų klientai būtų patenkinti ne tik šiandien, bet taip pat jaustųsi saugiai rytoj.

Visi dirbantys specialistai – reiklūs, todėl palankiausias problemos panaikinimo būdas yra jų siekiamybė. Procesai visuomet atliekami konfidencialiai, nepažeidžiant klientų privatumo ir moralės normų. Specialistai garantuoja, jog teisėtomis priemonėmis, neperžengus teisminių institucijų durų, būtų pasiekti našūs rezultatai, o jeigu teisminis procesas pradėtas – pagalba klientui suteikta ne tik interesus atstovaujant teisme, bet ir po nutarties priėmimo.

Amžius: 46 m.

Vieta: Visa Lietuva

Pastarąjį kartą prisijungė: prieš 4 metų

Užsiregistravo: 2015-09-19

Azartinių lošimų teisinis reguliavimas

Azartiniai lošimai neretai yra sietini su neskaidria veikla, žalingos priklausomybės ugdymu, netinkamo elgesio skatinimu ir pan. Tačiau, priešingai nei numanoma proceso koncepcija, teisinis azartinių lošimų reguliavimas yra skaidri ir tikslinga veikla, būtina užtikrinti sąžiningą šios srities progresą.

Lietuvos Respublikos įstatymų nuostatos dėl azartinių lošimų organizavimo bei dalyvavimo juose yra išsamūs, tačiau teisėje mažai nusimanantiems asmenims vis vien pernelyg painūs. Tik patyrę advokatai, teikiantys profesionalias teisines paslaugas gali padėti išspręsti su teisiniu azartinių lošimų reguliavimu susijusius klausimus.

Be to, atsakingi ir kruopštūs advokatai geba ne tik efektyviai spręsti susidariusias teisines problemas. Teisinę pagalbą teikianti komanda gali būti naudinga, kai siekiama gauti, pratęsti ar panaikinti azartinių lošimų organizavimo licenciją. Taip pat advokatai padeda nepažeisti Vyriausybės tvirtinamų lošimų licencijavimo taisyklių veiklos metu bei tinkamai pataria lošimų laimėjimo išmokėjimo klausimais. Patyrę ekspertai sparčiai ir kokybiškai išsprendžia bet kokias susiformavusias ginčų situacijas, pasiekdami palankiausią sprendimą savo klientui.

Verta prisiminti ir tai, jog šiuolaikinėje visuomenėje azartinių lošimų organizavimui ypač populiarus virtualios erdvės panaudojimas. Tačiau internete slypintys pavojai privalo būti kruopščiai išanalizuoti ne tik prieš pradedant lošimų veiklą, bet ir jos vykdymo eigoje. Tik tokiu būdu bus išvengta neigiamų teisinių pasekmių.

Profesionali „Juris LT“ advokatų komanda siūlo kokybiškas teisines paslaugas srityje, kuri dažnai susiduria su tam tikra visuomenės diskriminacija dėl neskaidrumo ar neteisėtos veiklos. Asmenys organizuojantys azartinius lošimus privalo skirti didelį dėmesį teisiniam šios veiklos reguliavimui.

Įgūdžiai


Kontaktai

Miestai/-as: Visa Lietuva
Visa Lietuva

868332266

info@advokataspro.lt

http://advokataspro.lt/index.php?azartiniu-losimu-teisinis-reguliavimas


Pasidalink