Gerda

0.0 / 5 (0 atsiliepimai)

Skolų išieškojimas – sritis, kurioje žinias demonstruoti siekia daugelis teisės specialistų. Vis dėlto pasiekti efektyvių rezultatų pavyksta tik nedaugeliui. Teisiniai procesai, susiję su skolų administravimu, reikalauja ypatingų įgūdžių ir konkrečių žinių, paremtų ilgamete darbo patirtimi bei šiuolaikišku nuovokumu. Teigiami rezultatai pasiekiami tik tuomet, kai procedūras preciziškai atlieka sumanus, kantrus ir atsakingi specialistai, nepailstamai ieškantis tinkamiausio sprendimo klientui.

Jūsų problemos eliminavimas – mūsų pareiga ir tikslas. Todėl teisines paslaugas teikiančią komandą sudaro profesionalai, kurių darbas yra paremtas griežta darbo kokybe bei moderniais sprendimais. Siūlome, ieškome ir siekiame geriausio. Netikime „nevertomis dėmesio“ bylomis ar pernelyg sunkiomis užduotimis. Mūsų specialistams iššūkiai – kasdienybė, leidžianti tobulėti bei jaustis naudingais.

Esame kvalifikuoti teisės specialistai, užtikrinantys paslaugų kokybę ir jų tęstinumą. Teikiame ikiteisminio bei teisminio skolų išieškojimo paslaugas. Mūsų veiklos neriboja nei laikas, nei atstumas – kantriai vykdome ikiteisminį ir teisminį skolų išieškojimą.

Konsultuojame įvairiais skolų administravimo klausimais, rengiame dokumentus, apeliacinius skundus ir kitus procesinius dokumentus, taip pat sprendžiame negatyvias situacijas, susijusias su finansinio srauto judėjimu, skolų prevencija ar eliminavimu, lėšų sugrąžinimu, taikos sutarčių nevykdymu ir pan. Atsižvelgdami į esamas problemas ir atsakingai jas išspręsdami padedame užkirsti kelią nesklandumams ateityje. Siekiame, kad mūsų klientai būtų patenkinti ne tik šiandien, bet taip pat jaustųsi saugiai rytoj.

Visi dirbantys specialistai – reiklūs, todėl palankiausias problemos panaikinimo būdas yra jų siekiamybė. Procesai visuomet atliekami konfidencialiai, nepažeidžiant klientų privatumo ir moralės normų. Specialistai garantuoja, jog teisėtomis priemonėmis, neperžengus teisminių institucijų durų, būtų pasiekti našūs rezultatai, o jeigu teisminis procesas pradėtas – pagalba klientui suteikta ne tik interesus atstovaujant teisme, bet ir po nutarties priėmimo.

Amžius: 46 m.

Vieta: Visa Lietuva

Pastarąjį kartą prisijungė: prieš 4 metų

Užsiregistravo: 2015-09-19

Bankroto teisė, įmonių restruktūrizavimas

Bankrotas yra itin kontraversiškas reiškinys verslo pasaulyje. Daugelis jį vertina kaip nesėkmę, neįgyvendintus verslo lūkesčius, kiti – priima kaip laisvosios rinkos elementą ar naujų galimybių pradžią. Visgi, net jei ir nuomonė bankroto atžvilgiu nėra palanki, bet įmonė nebesugeba vykdyti finansinių prievolių, skęsta skolose ir pan., tuomet verta pagalvoti apie bankroto ar restruktūrizavimo procedūras. Neretai, tai yra pats geriausias sprendimas, kokį įmanoma priimti.

Nepaisant plataus nuomonių požiūrio šių procedūrų aspektu, bankrotas ir restruktūrizavimas yra itin sudėtingi bei didelio kruopštumo reikalaujantys procesai, dažniausiai siūlantys net keletą palankių sprendimo būdų. Tačiau be išsamių žinių bei profesionalumo teisinėje srityje, rasti tinkamą teisinį atsakymą gali tapti neįmanoma misija... Štai kodėl vykstant reikšmingiems įvykiams visada būtina kreiptis į specialistus, norint gauti kokybišką teisinę pagalbą.

Visuomet palankiausio sprendimo savo klientams ieškanti „Juris LT“ advokatų komanda gali padėti rasti efektyviausią išeitį iškilus bankroto ar restruktūrizavimo tikimybei. Patyrę teisės ekspertai pagalbą teikia konsultuodami bankroto procedūrų ir restruktūrizavimo pradėjimo bei vykdymo klausimais, siūlydami palankiausius metodus steigimo dokumentų paruošime, įmonės duomenų koregavime, akcijų perleidime ar įstatinio kapitalo keitime. Patyrusių advokatų teikiamos teisinės paslaugos taip pat apima procesinių dokumentų teismui dėl bankroto ir restruktūrizavimo bylos iškėlimo rengimo procesus.

Profesionalūs „Juris LT“ teisės specialistai geba patikimai reprezentuoti skolininkus, kreditorius ar kitų trečiųjų asmenų interesus kreditorių susirinkimuose, siekdami palankiausio ir daugiausiai naudos kliento atžvilgiu duodančio sprendimo.

Mūsų komanda visuomet siekia geriausių įmanomų rezultatų, todėl advokatų siūlomų teisinių paslaugų kokybė pateisina net ir išrankiausių klientų lūkesčius. Svarbu suvokti, kad vykstant tokiam reikšmingam įvykiui įmonės gyvenime, labai svarbu, jog kliento interesai būtų atstovaujami sąžiningai, kruopščiai ir tikslingai. „Juris LT“ – tai garantuoja.

Įgūdžiai


Kontaktai

Miestai/-as: Visa Lietuva
Visa Lietuva

868332266

info@advokataspro.lt

http://advokataspro.lt/index.php?bankroto-teise-imoniu-restrukturizavimas-1


Pasidalink