Gerda

0.0 / 5 (0 atsiliepimai)

Skolų išieškojimas – sritis, kurioje žinias demonstruoti siekia daugelis teisės specialistų. Vis dėlto pasiekti efektyvių rezultatų pavyksta tik nedaugeliui. Teisiniai procesai, susiję su skolų administravimu, reikalauja ypatingų įgūdžių ir konkrečių žinių, paremtų ilgamete darbo patirtimi bei šiuolaikišku nuovokumu. Teigiami rezultatai pasiekiami tik tuomet, kai procedūras preciziškai atlieka sumanus, kantrus ir atsakingi specialistai, nepailstamai ieškantis tinkamiausio sprendimo klientui.

Jūsų problemos eliminavimas – mūsų pareiga ir tikslas. Todėl teisines paslaugas teikiančią komandą sudaro profesionalai, kurių darbas yra paremtas griežta darbo kokybe bei moderniais sprendimais. Siūlome, ieškome ir siekiame geriausio. Netikime „nevertomis dėmesio“ bylomis ar pernelyg sunkiomis užduotimis. Mūsų specialistams iššūkiai – kasdienybė, leidžianti tobulėti bei jaustis naudingais.

Esame kvalifikuoti teisės specialistai, užtikrinantys paslaugų kokybę ir jų tęstinumą. Teikiame ikiteisminio bei teisminio skolų išieškojimo paslaugas. Mūsų veiklos neriboja nei laikas, nei atstumas – kantriai vykdome ikiteisminį ir teisminį skolų išieškojimą.

Konsultuojame įvairiais skolų administravimo klausimais, rengiame dokumentus, apeliacinius skundus ir kitus procesinius dokumentus, taip pat sprendžiame negatyvias situacijas, susijusias su finansinio srauto judėjimu, skolų prevencija ar eliminavimu, lėšų sugrąžinimu, taikos sutarčių nevykdymu ir pan. Atsižvelgdami į esamas problemas ir atsakingai jas išspręsdami padedame užkirsti kelią nesklandumams ateityje. Siekiame, kad mūsų klientai būtų patenkinti ne tik šiandien, bet taip pat jaustųsi saugiai rytoj.

Visi dirbantys specialistai – reiklūs, todėl palankiausias problemos panaikinimo būdas yra jų siekiamybė. Procesai visuomet atliekami konfidencialiai, nepažeidžiant klientų privatumo ir moralės normų. Specialistai garantuoja, jog teisėtomis priemonėmis, neperžengus teisminių institucijų durų, būtų pasiekti našūs rezultatai, o jeigu teisminis procesas pradėtas – pagalba klientui suteikta ne tik interesus atstovaujant teisme, bet ir po nutarties priėmimo.

Amžius: 46 m.

Vieta: Visa Lietuva

Pastarąjį kartą prisijungė: prieš 4 metų

Užsiregistravo: 2015-09-19

Baudžiamoji teisė

Baudžiamoji teisė yra viešosios teisės šaka. Tai – visuma teisės normų, kuriomis siekiama paveikti teisės pažeidėją.

Bene kiekvienam, mūsų valstybėje gyvenančiam, asmeniui tenka susidurti su draudimais, taisyklėmis ar įsipareigojimais, ir kartais, dėl tam tikrų priežasčių, įvardinti faktoriai būna pažeidžiami. Baudžiamoji teisė Lietuvoje reguliuoja baudžiamuosius teisinius santykius šalyje ir siekia užtikrinti, jog draudimų bei taisyklių būtų laikomasi. Taigi gresiant baudžiamajai atsakomybei už pažeistus numatytus įstatymus arba, priešingai, esant neteisingai apkaltai, labai svarbu reaguoti greitai ir, norint išvengti baudžiamųjų sankcijų įtvirtinimo, kreiptis į kvalifikuotus advokatus, teikiančius teisinę pagalbą.

Profesionali „Juris LT“ advokatų komanda garantuoja patikimas bei konfidencialias teisines paslaugas konsultacijų metu bei baudžiamojo teisminio proceso eigoje. Atsakingi ir gudrūs specialistai efektyviai padeda įvairiose situacijose, pavyzdžiui, konsultuoja baudžiamosios teisės klausimais, rengia procesinius dokumentus ar skundus dėl ikiteisminio tyrimo proceso pažeidimo, sudaro strateginį civilinių ieškinių planą baudžiamosiose bylose, rengia apeliacinius bei kasacinius skundus, susitarimus dėl teisinės žalos atlyginimo ir t.t.

„Juris LT“ gina klientus privataus kaltinimo bylose bei atstovauja nukentėjusius. Sumanūs advokatai teisinę pagalbą taip pat teikia baudžiamuosiuose procesuose, gindami įtariamuosius ar kaltinamuosius.

Svarstydami ar pasirinkti mūsų komandą, atminkite, jog didelę darbo patirtį turinčių „Juris LT“ specialistų tikslas – kliento teisės į teisingą ir nešališką procesą užtikrinimas. Advokatai savo klientų teises bei interesus gina visuose Lietuvos Respublikos teismuose ir ikiteisminėse institucijose. Specialistai dalyvauja visuose procesiniuose veiksmuose, siekdami apsaugoti klientą nuo neteisėtų valstybės tarnautojų veiksmų ir garantuodami geriausius įmanomus rezultatus.

Įgūdžiai


Kontaktai

Miestai/-as: Visa Lietuva
Visa Lietuva

868332266

info@advokataspro.lt

http://advokataspro.lt/index.php?baudziamoji-teise


Pasidalink