Gerda

0.0 / 5 (0 atsiliepimai)

Skolų išieškojimas – sritis, kurioje žinias demonstruoti siekia daugelis teisės specialistų. Vis dėlto pasiekti efektyvių rezultatų pavyksta tik nedaugeliui. Teisiniai procesai, susiję su skolų administravimu, reikalauja ypatingų įgūdžių ir konkrečių žinių, paremtų ilgamete darbo patirtimi bei šiuolaikišku nuovokumu. Teigiami rezultatai pasiekiami tik tuomet, kai procedūras preciziškai atlieka sumanus, kantrus ir atsakingi specialistai, nepailstamai ieškantis tinkamiausio sprendimo klientui.

Jūsų problemos eliminavimas – mūsų pareiga ir tikslas. Todėl teisines paslaugas teikiančią komandą sudaro profesionalai, kurių darbas yra paremtas griežta darbo kokybe bei moderniais sprendimais. Siūlome, ieškome ir siekiame geriausio. Netikime „nevertomis dėmesio“ bylomis ar pernelyg sunkiomis užduotimis. Mūsų specialistams iššūkiai – kasdienybė, leidžianti tobulėti bei jaustis naudingais.

Esame kvalifikuoti teisės specialistai, užtikrinantys paslaugų kokybę ir jų tęstinumą. Teikiame ikiteisminio bei teisminio skolų išieškojimo paslaugas. Mūsų veiklos neriboja nei laikas, nei atstumas – kantriai vykdome ikiteisminį ir teisminį skolų išieškojimą.

Konsultuojame įvairiais skolų administravimo klausimais, rengiame dokumentus, apeliacinius skundus ir kitus procesinius dokumentus, taip pat sprendžiame negatyvias situacijas, susijusias su finansinio srauto judėjimu, skolų prevencija ar eliminavimu, lėšų sugrąžinimu, taikos sutarčių nevykdymu ir pan. Atsižvelgdami į esamas problemas ir atsakingai jas išspręsdami padedame užkirsti kelią nesklandumams ateityje. Siekiame, kad mūsų klientai būtų patenkinti ne tik šiandien, bet taip pat jaustųsi saugiai rytoj.

Visi dirbantys specialistai – reiklūs, todėl palankiausias problemos panaikinimo būdas yra jų siekiamybė. Procesai visuomet atliekami konfidencialiai, nepažeidžiant klientų privatumo ir moralės normų. Specialistai garantuoja, jog teisėtomis priemonėmis, neperžengus teisminių institucijų durų, būtų pasiekti našūs rezultatai, o jeigu teisminis procesas pradėtas – pagalba klientui suteikta ne tik interesus atstovaujant teisme, bet ir po nutarties priėmimo.

Amžius: 46 m.

Vieta: Visa Lietuva

Pastarąjį kartą prisijungė: prieš 4 metų

Užsiregistravo: 2015-09-19

Darbo teisė

Visuomenėje, kurioje darbo veiklos procesai yra neišvengiami, darbo teisė tampa bene reikšmingiausiu darbo santykių aspektu, padedančiu užtikrinti tikslingą darbuotojo ir darbdavio bendradarbiavimo vyksmą. Kitaip tariant – tinkamą santykių plėtojimą, kuriame apsaugomi abiejų pusių interesai.

Darbas, kaip veiklos samprata, visuomet buvo pasaulio evoliucijos sudedamoji dalis – varomoji jėga, skatinanti tobulėjimo progresą. Tačiau šiandien, kai konkurencingumo lygis tapo nesuvokiamai didelis, darbo santykiai neretai tampa įrankiu, pasitelkiamu negatyvių veiksmų įgyvendinimui. Girdime įvairių istorijų apie netinkamas darbo sąlygas, neišmokėtus atlyginimus ir t.t. Ir viskas tik todėl, kad pasiūla dažnai yra didesnė už paklausą. Vis dėlto, tai – ne priežastis nepaisyti darbo teisės kodekso nuostatų, kurių aspektus tinkamai išmano kompetentinga „Juris LT“ advokatų komanda.

Darbo teisės niuansus puikiai suprantantys specialistai garantuoja tikslingų teisinių paslaugų teikimą, užtikrindami, kad bet koks nesusipratimas, susijęs su darbuotojo bei darbdavio santykiais, bus išspręstas patikimai bei kruopščiai. „Juris LT“ specialistai atstovauja individualiuose bei kolektyviniuose darbo santykiuose arba ginčuose, taip pat konsultuoja įvairiais darbo teisės klausimais, tokiais kaip nesąžiningos konkurencijos veiksmai, vadovo darbas organizacijoje ir t.t.

Teisines paslaugas teikianti komanda padeda parengti darbo sutarčių projektus bei įmonių aktus, reglamentuojančius darbuotojų darbo, poilsio, darbo užmokesčio ir kitas veiklos sąlygas. Specialistai turi patirties ir teisiniuose procesuose su užsienio valstybių piliečiais, siekiančiais pradėti dirbti Lietuvoje. Taip pat atstovai visuomet siekia palankiausio rezultato savo klientui derybų eigos metu su profesinėmis sąjungomis ar kitomis trečiosiomis šalimis.

Mūsų profesionali teisininkų komanda siūlo aukščiausiems teisiniams reikalavimams prilygstančias darbo teisės procesų paslaugas ir padeda efektyviai susidoroti su visomis darbo santykių problemomis, todėl ginant kliento interesus pasiekiami produktyvūs rezultatai.

Įgūdžiai


Kontaktai

Miestai/-as: Visa Lietuva
Visa Lietuva

868332266

info@advokataspro.lt

http://advokataspro.lt/index.php?darbo-teise


Pasidalink