Gerda

0.0 / 5 (0 atsiliepimai)

Skolų išieškojimas – sritis, kurioje žinias demonstruoti siekia daugelis teisės specialistų. Vis dėlto pasiekti efektyvių rezultatų pavyksta tik nedaugeliui. Teisiniai procesai, susiję su skolų administravimu, reikalauja ypatingų įgūdžių ir konkrečių žinių, paremtų ilgamete darbo patirtimi bei šiuolaikišku nuovokumu. Teigiami rezultatai pasiekiami tik tuomet, kai procedūras preciziškai atlieka sumanus, kantrus ir atsakingi specialistai, nepailstamai ieškantis tinkamiausio sprendimo klientui.

Jūsų problemos eliminavimas – mūsų pareiga ir tikslas. Todėl teisines paslaugas teikiančią komandą sudaro profesionalai, kurių darbas yra paremtas griežta darbo kokybe bei moderniais sprendimais. Siūlome, ieškome ir siekiame geriausio. Netikime „nevertomis dėmesio“ bylomis ar pernelyg sunkiomis užduotimis. Mūsų specialistams iššūkiai – kasdienybė, leidžianti tobulėti bei jaustis naudingais.

Esame kvalifikuoti teisės specialistai, užtikrinantys paslaugų kokybę ir jų tęstinumą. Teikiame ikiteisminio bei teisminio skolų išieškojimo paslaugas. Mūsų veiklos neriboja nei laikas, nei atstumas – kantriai vykdome ikiteisminį ir teisminį skolų išieškojimą.

Konsultuojame įvairiais skolų administravimo klausimais, rengiame dokumentus, apeliacinius skundus ir kitus procesinius dokumentus, taip pat sprendžiame negatyvias situacijas, susijusias su finansinio srauto judėjimu, skolų prevencija ar eliminavimu, lėšų sugrąžinimu, taikos sutarčių nevykdymu ir pan. Atsižvelgdami į esamas problemas ir atsakingai jas išspręsdami padedame užkirsti kelią nesklandumams ateityje. Siekiame, kad mūsų klientai būtų patenkinti ne tik šiandien, bet taip pat jaustųsi saugiai rytoj.

Visi dirbantys specialistai – reiklūs, todėl palankiausias problemos panaikinimo būdas yra jų siekiamybė. Procesai visuomet atliekami konfidencialiai, nepažeidžiant klientų privatumo ir moralės normų. Specialistai garantuoja, jog teisėtomis priemonėmis, neperžengus teisminių institucijų durų, būtų pasiekti našūs rezultatai, o jeigu teisminis procesas pradėtas – pagalba klientui suteikta ne tik interesus atstovaujant teisme, bet ir po nutarties priėmimo.

Amžius: 46 m.

Vieta: Visa Lietuva

Pastarąjį kartą prisijungė: prieš 4 metų

Užsiregistravo: 2015-09-19

Draudimo teisė

Draudimo teisė yra teisės normų sritis, reguliuojanti visuomeninius santykius draudimo atžvilgiu. Ši teisės šaka – svarbi, didelę įtaką turinti teisinių veiksnių visuma, kurios tikslingas valdymas, arba priešingai – ignoravimas, turi reikšmingų pasekmių. Ne paslaptis, kad neigiamos pasekmės gali tapti kritiniu žlugimo veiksniu, todėl fiziniai bei juridiniai asmenys, ieškantys profesionalių konsultacijų arba siekiantys efektyvaus rezultato draudimo teisės proceso aspektu, privalo kreiptis į kvalifikuotus, kokybiškas teisines paslaugas teikiančius specialistus.

Ilgametę darbo patirtį turintys „Juris LT“ advokatai visada ieško palankiausio sprendimo savo klientams. Draudimo teisės virtuozai geba efektyviai išspręsti net ir pačias sudėtingiausias situacijas. Specialistai teisinę pagalbą teikia konsultuodami visais teisinių draudimo santykių klausimais bei padėdami rengti draudimo sutartis. Advokatų komanda taip pat konsultuoja draudimo išmokos dydžio, mokėjimo tvarkos ir terminų reikaluose, padeda rasti sprendimą dėl asmens draudimo atsakomybės vykdymo ir pan. Konsultacijos vykdomos ir siekiant žalos, patirtos užsienio valstybėje, atlyginimo.

Profesionali advokatų komanda „Juris LT“ teikia teisinę pagalba visais draudimo teisės klausimais, susijusiais su esamų įmonių veikla bei naujo verslo kūrimo rizikos įvertinimu. Teisinės paslaugos taip pat siūlomos susidarius situacijai dėl regresinių reikalavimų įgyvendinimo galimybių bei civilinės atsakomybės taikymo.

Be to, patyrę advokatai pataria ir kitu, itin svarbiu, klausimu. Specialistai padeda apsispręsti dėl gyvybės draudimo sutarties niuansų. Profesionalai suteikia tikslingą pagalbą sudarant gyvybės ir ne gyvybės draudimo sutartis.

Įgūdžiai


Kontaktai

Miestai/-as: Visa Lietuva
Visa Lietuva

868332266

info@advokataspro.lt

http://advokataspro.lt/index.php?draudimo-teise


Pasidalink