Gerda

0.0 / 5 (0 atsiliepimai)

Skolų išieškojimas – sritis, kurioje žinias demonstruoti siekia daugelis teisės specialistų. Vis dėlto pasiekti efektyvių rezultatų pavyksta tik nedaugeliui. Teisiniai procesai, susiję su skolų administravimu, reikalauja ypatingų įgūdžių ir konkrečių žinių, paremtų ilgamete darbo patirtimi bei šiuolaikišku nuovokumu. Teigiami rezultatai pasiekiami tik tuomet, kai procedūras preciziškai atlieka sumanus, kantrus ir atsakingi specialistai, nepailstamai ieškantis tinkamiausio sprendimo klientui.

Jūsų problemos eliminavimas – mūsų pareiga ir tikslas. Todėl teisines paslaugas teikiančią komandą sudaro profesionalai, kurių darbas yra paremtas griežta darbo kokybe bei moderniais sprendimais. Siūlome, ieškome ir siekiame geriausio. Netikime „nevertomis dėmesio“ bylomis ar pernelyg sunkiomis užduotimis. Mūsų specialistams iššūkiai – kasdienybė, leidžianti tobulėti bei jaustis naudingais.

Esame kvalifikuoti teisės specialistai, užtikrinantys paslaugų kokybę ir jų tęstinumą. Teikiame ikiteisminio bei teisminio skolų išieškojimo paslaugas. Mūsų veiklos neriboja nei laikas, nei atstumas – kantriai vykdome ikiteisminį ir teisminį skolų išieškojimą.

Konsultuojame įvairiais skolų administravimo klausimais, rengiame dokumentus, apeliacinius skundus ir kitus procesinius dokumentus, taip pat sprendžiame negatyvias situacijas, susijusias su finansinio srauto judėjimu, skolų prevencija ar eliminavimu, lėšų sugrąžinimu, taikos sutarčių nevykdymu ir pan. Atsižvelgdami į esamas problemas ir atsakingai jas išspręsdami padedame užkirsti kelią nesklandumams ateityje. Siekiame, kad mūsų klientai būtų patenkinti ne tik šiandien, bet taip pat jaustųsi saugiai rytoj.

Visi dirbantys specialistai – reiklūs, todėl palankiausias problemos panaikinimo būdas yra jų siekiamybė. Procesai visuomet atliekami konfidencialiai, nepažeidžiant klientų privatumo ir moralės normų. Specialistai garantuoja, jog teisėtomis priemonėmis, neperžengus teisminių institucijų durų, būtų pasiekti našūs rezultatai, o jeigu teisminis procesas pradėtas – pagalba klientui suteikta ne tik interesus atstovaujant teisme, bet ir po nutarties priėmimo.

Amžius: 46 m.

Vieta: Visa Lietuva

Pastarąjį kartą prisijungė: prieš 4 metų

Užsiregistravo: 2015-09-19

Intelektinės nuosavybės teisė

Šiandieninėje modernioje visuomenėje intelektinės nuosavybės procesai užima aukštą poziciją perspektyvių sričių plėtros sąrašuose. Intelektinė – nematerialioji – nuosavybė yra kūrybinės veiklos arba „protinio“ darbo produktas, kurį intelektinės nuosavybės teisinėmis normomis saugo įstatymai.

Pagal Lietuvos Respublikos civilinio kodekso nuostatas, intelektinės veiklos rezultatai gali būti mokslo, literatūros ir meno kūriniai, išradimų patentai, pramoniniai pavyzdžiai bei kiti intelektinės veiklos rezultatai, išreikšti, kuria nors objektyvia forma (brėžiniai, modeliai, rankraščiai ir t.t.).

Tačiau tokio pobūdžio nuosavybę apsaugoti neretai yra kur kas sunkiau nei, pvz., nekilnojamą turtą. Daugelis išsilavinusių žmonių žino savo teises materialaus turto disponavimo klausimais, bet intelektinė nuosavybė yra visiškai kita sritis – ji siekia apsaugoti idėją – mintį, viziją, t.y. dalykus, kurie nėra materialūs, o tai – sudėtingas procesas. Todėl, sprendžiant nepalankias situacijas ir nenorint prarasti teisių į savo idėjas, prieš imantis bet kokių veiksmų, susijusių su intelektinės nuosavybės procesais, būtina pasitarti su patyrusiais advokatais.

Intelektinės nuosavybės aspektais teisinę pagalbą teikianti „Juris LT“ advokatų komanda gali suteikti informacijos elektroninės komercijos bei telekomunikacijų klausimais, padėti rengti autorių teisių bei išradimų patentavimo sutartis, konsultuoti prekių ženklų ir pramoninio dizaino teisės aspektais. Advokatai teisinę pagalbą teikia patardami autorių teisių bei gretutinių teisių apsaugos atžvilgiu, taip pat frančizių sutarčių bei komercinių paslapčių aspektais. Be to, „Juris LT“ kliento interesus gina ginčų, susijusių su intelektine nuosavybe, nagrinėjimo metu bei vykstant kitiems teisiniams procesams Valstybiniame patentų biure ar teisme.

Atsakinga ir kruopšti „Juris LT“ advokatų komanda siūlo kokybiškas teisines paslaugas srityje, reikalaujančioje atidumo bei sumanumo. Intelektinė nuosavybė – mūsų visuomenės pagrindas ir ateitis, todėl labai svarbu, jog kiekvienas Lietuvos Respublikos pilietis atsakingai vertintų savo teises bei pareigas šios teisinės šakos atžvilgiu.

Įgūdžiai


Kontaktai

Miestai/-as: Visa Lietuva
Visa Lietuva

868332266

info@advokataspro.lt

http://advokataspro.lt/index.php?intelektines-nuosavybes-teise


Pasidalink