Gerda

0.0 / 5 (0 atsiliepimai)

Skolų išieškojimas – sritis, kurioje žinias demonstruoti siekia daugelis teisės specialistų. Vis dėlto pasiekti efektyvių rezultatų pavyksta tik nedaugeliui. Teisiniai procesai, susiję su skolų administravimu, reikalauja ypatingų įgūdžių ir konkrečių žinių, paremtų ilgamete darbo patirtimi bei šiuolaikišku nuovokumu. Teigiami rezultatai pasiekiami tik tuomet, kai procedūras preciziškai atlieka sumanus, kantrus ir atsakingi specialistai, nepailstamai ieškantis tinkamiausio sprendimo klientui.

Jūsų problemos eliminavimas – mūsų pareiga ir tikslas. Todėl teisines paslaugas teikiančią komandą sudaro profesionalai, kurių darbas yra paremtas griežta darbo kokybe bei moderniais sprendimais. Siūlome, ieškome ir siekiame geriausio. Netikime „nevertomis dėmesio“ bylomis ar pernelyg sunkiomis užduotimis. Mūsų specialistams iššūkiai – kasdienybė, leidžianti tobulėti bei jaustis naudingais.

Esame kvalifikuoti teisės specialistai, užtikrinantys paslaugų kokybę ir jų tęstinumą. Teikiame ikiteisminio bei teisminio skolų išieškojimo paslaugas. Mūsų veiklos neriboja nei laikas, nei atstumas – kantriai vykdome ikiteisminį ir teisminį skolų išieškojimą.

Konsultuojame įvairiais skolų administravimo klausimais, rengiame dokumentus, apeliacinius skundus ir kitus procesinius dokumentus, taip pat sprendžiame negatyvias situacijas, susijusias su finansinio srauto judėjimu, skolų prevencija ar eliminavimu, lėšų sugrąžinimu, taikos sutarčių nevykdymu ir pan. Atsižvelgdami į esamas problemas ir atsakingai jas išspręsdami padedame užkirsti kelią nesklandumams ateityje. Siekiame, kad mūsų klientai būtų patenkinti ne tik šiandien, bet taip pat jaustųsi saugiai rytoj.

Visi dirbantys specialistai – reiklūs, todėl palankiausias problemos panaikinimo būdas yra jų siekiamybė. Procesai visuomet atliekami konfidencialiai, nepažeidžiant klientų privatumo ir moralės normų. Specialistai garantuoja, jog teisėtomis priemonėmis, neperžengus teisminių institucijų durų, būtų pasiekti našūs rezultatai, o jeigu teisminis procesas pradėtas – pagalba klientui suteikta ne tik interesus atstovaujant teisme, bet ir po nutarties priėmimo.

Amžius: 46 m.

Vieta: Visa Lietuva

Pastarąjį kartą prisijungė: prieš 4 metų

Užsiregistravo: 2015-09-19

Konkurencijos teisė

Konkurencija jau seniai tapo modernios visuomenės dalimi. Konkurencija juntama visur – socialiniuose, ekonominiuose, politiniuose ir netgi kultūriniuose santykiuose. Tai – globalus procesas, kurio negalime išvengti, todėl turime kuo geriau jį pažinti bei suprasti.

Mūsų šalyje pagrindinis konkurencijos teisės šaltinis – Lietuvos Respublikos konkurencijos įstatymas. Konkurencijos teisė yra itin reikšminga teisės normų visuma, nes pagrindinis jos tikslas – saugoti konkurencijos laisvę ir siekti, jog ji būtų sąžininga. Konkurencijos teisė reguliuoja konkurencijos aspektus, ribojančius (bei galinčius riboti) viešojo administravimo subjektų bei ūkio subjektų veiklą, taip pat siekia šių subjektų konkurencinių procesų skaidrumo.

„Juris LT“ advokatų komandos nariai yra sumanūs konkurencinės teisės specialistai, galintys suteikti kokybiškas teisines paslaugas, susijusias su konkurencijos įtaka bei valdymu.

Teisines paslaugas teikiantys specialistai gali padėti suformuoti tinkamus konkurencijos vykdymo planus, kurie atitiktų skaidrios konkurencijos teisės normas. Advokatai konsultuoja tokiais konkurencijos teisės klausimais, kaip – nesąžininga konkurencija, klaidinanti reklama, piktnaudžiavimas padėtimi, nesąžiningi viešojo administravimo institucijų veiksmai ir kt.

Verta paminėti, jog operatyviai dirbantys „Juris LT“ ekspertai geba parengti įtaigius pranešimus apie koncentraciją, prašymus leidimams, skundus ir pan. Teisinę pagalbą teikiantys advokatai klientų interesus taip pat atstovauja konkurencijos bylose Konkurencijos Taryboje ir teismuose.

Teisės paslaugų sfera, kaip ir kiekviena sritis, susiduria su aršios konkurencijos faktoriumi. Konkurencija yra būtina sėkmingo verslo plėtrai, vis dėlto mums svarbiausia – ne konkurencinė pergalė prieš konkurentus, o teisybės paieška ir kliento interesų apgynimas.

Įgūdžiai


Kontaktai

Miestai/-as: Visa Lietuva
Visa Lietuva

868332266

info@advokataspro.lt

http://advokataspro.lt/index.php?konkurencijos-teise


Pasidalink