Gerda

0.0 / 5 (0 atsiliepimai)

Skolų išieškojimas – sritis, kurioje žinias demonstruoti siekia daugelis teisės specialistų. Vis dėlto pasiekti efektyvių rezultatų pavyksta tik nedaugeliui. Teisiniai procesai, susiję su skolų administravimu, reikalauja ypatingų įgūdžių ir konkrečių žinių, paremtų ilgamete darbo patirtimi bei šiuolaikišku nuovokumu. Teigiami rezultatai pasiekiami tik tuomet, kai procedūras preciziškai atlieka sumanus, kantrus ir atsakingi specialistai, nepailstamai ieškantis tinkamiausio sprendimo klientui.

Jūsų problemos eliminavimas – mūsų pareiga ir tikslas. Todėl teisines paslaugas teikiančią komandą sudaro profesionalai, kurių darbas yra paremtas griežta darbo kokybe bei moderniais sprendimais. Siūlome, ieškome ir siekiame geriausio. Netikime „nevertomis dėmesio“ bylomis ar pernelyg sunkiomis užduotimis. Mūsų specialistams iššūkiai – kasdienybė, leidžianti tobulėti bei jaustis naudingais.

Esame kvalifikuoti teisės specialistai, užtikrinantys paslaugų kokybę ir jų tęstinumą. Teikiame ikiteisminio bei teisminio skolų išieškojimo paslaugas. Mūsų veiklos neriboja nei laikas, nei atstumas – kantriai vykdome ikiteisminį ir teisminį skolų išieškojimą.

Konsultuojame įvairiais skolų administravimo klausimais, rengiame dokumentus, apeliacinius skundus ir kitus procesinius dokumentus, taip pat sprendžiame negatyvias situacijas, susijusias su finansinio srauto judėjimu, skolų prevencija ar eliminavimu, lėšų sugrąžinimu, taikos sutarčių nevykdymu ir pan. Atsižvelgdami į esamas problemas ir atsakingai jas išspręsdami padedame užkirsti kelią nesklandumams ateityje. Siekiame, kad mūsų klientai būtų patenkinti ne tik šiandien, bet taip pat jaustųsi saugiai rytoj.

Visi dirbantys specialistai – reiklūs, todėl palankiausias problemos panaikinimo būdas yra jų siekiamybė. Procesai visuomet atliekami konfidencialiai, nepažeidžiant klientų privatumo ir moralės normų. Specialistai garantuoja, jog teisėtomis priemonėmis, neperžengus teisminių institucijų durų, būtų pasiekti našūs rezultatai, o jeigu teisminis procesas pradėtas – pagalba klientui suteikta ne tik interesus atstovaujant teisme, bet ir po nutarties priėmimo.

Amžius: 46 m.

Vieta: Visa Lietuva

Pastarąjį kartą prisijungė: prieš 4 metų

Užsiregistravo: 2015-09-19

Mokesčių teisė

Mokesčių teisė yra viešosios teisės šaka, reglamentuojanti apmokestinimo, mokesčių mokėjimo bei mokesčių rinkimo procesus. Ši teisės sritis aktuali ne tik juridiniams, bet ir fiziniams asmenims. Juk taip dažnai girdime apie mokesčių mokėtojų teises ir pareigas...

Mokesčių teisė yra sudėtinga bei įvairiapusiška, todėl neretai net ir paprastos operacijos tampa komplikuotomis. Susidarius nepalankiai situacijai, siekiant išvengti problemų, būtina kreiptis į mokesčių teisės specialistus, galinčius suteikti profesionalią teisinę pagalbą šioje srityje.

„Juris LT“ advokatų komanda garantuoja palankiausių sprendimų paiešką savo klientams painiuose mokesčių teisės niuansuose. Patyrę specialistai teikia konsultacijas fiziniams asmenims mokesčių ir muitų klausimais, taip pat konsultuoja valstybines institucijas bei privataus sektoriaus įmones. Advokatai ieško palankių sprendimų klientams mokesčių administravimo, apskaitos, mokesčių apskaičiavimo ir deklaravimo klausimais, pataria dėl investicijų planavimo bei verslo rizikos ir verslo planavimo.

Sumanūs teisininkai padeda parengti skundus, procesinius dokumentus, pranešimus mokesčių institucijoms ir t.t., taip pat visuomet atstovauja klientus mokestinių patikrinimų metu, mokestiniuose ginčuose Sodroje, Valstybinėje mokesčių inspekcijoje bei teismuose.

„Juris LT“ advokatų komanda visada siekia efektyviausių rezultatų tiek fiziniams, tiek juridiniams klientams. Kruopštūs, teisinę pagalbą teikiantys specialistai garantuoja geriausius įmanomus rezultatus, siekiant lanksčiausio mokestinių pareigų vykdymo kelio.

Įgūdžiai


Kontaktai

Miestai/-as: Visa Lietuva
Visa Lietuva

868332266

info@advokataspro.lt

http://advokataspro.lt/index.php?mokesciu-teise


Pasidalink