Gerda

0.0 / 5 (0 atsiliepimai)

Skolų išieškojimas – sritis, kurioje žinias demonstruoti siekia daugelis teisės specialistų. Vis dėlto pasiekti efektyvių rezultatų pavyksta tik nedaugeliui. Teisiniai procesai, susiję su skolų administravimu, reikalauja ypatingų įgūdžių ir konkrečių žinių, paremtų ilgamete darbo patirtimi bei šiuolaikišku nuovokumu. Teigiami rezultatai pasiekiami tik tuomet, kai procedūras preciziškai atlieka sumanus, kantrus ir atsakingi specialistai, nepailstamai ieškantis tinkamiausio sprendimo klientui.

Jūsų problemos eliminavimas – mūsų pareiga ir tikslas. Todėl teisines paslaugas teikiančią komandą sudaro profesionalai, kurių darbas yra paremtas griežta darbo kokybe bei moderniais sprendimais. Siūlome, ieškome ir siekiame geriausio. Netikime „nevertomis dėmesio“ bylomis ar pernelyg sunkiomis užduotimis. Mūsų specialistams iššūkiai – kasdienybė, leidžianti tobulėti bei jaustis naudingais.

Esame kvalifikuoti teisės specialistai, užtikrinantys paslaugų kokybę ir jų tęstinumą. Teikiame ikiteisminio bei teisminio skolų išieškojimo paslaugas. Mūsų veiklos neriboja nei laikas, nei atstumas – kantriai vykdome ikiteisminį ir teisminį skolų išieškojimą.

Konsultuojame įvairiais skolų administravimo klausimais, rengiame dokumentus, apeliacinius skundus ir kitus procesinius dokumentus, taip pat sprendžiame negatyvias situacijas, susijusias su finansinio srauto judėjimu, skolų prevencija ar eliminavimu, lėšų sugrąžinimu, taikos sutarčių nevykdymu ir pan. Atsižvelgdami į esamas problemas ir atsakingai jas išspręsdami padedame užkirsti kelią nesklandumams ateityje. Siekiame, kad mūsų klientai būtų patenkinti ne tik šiandien, bet taip pat jaustųsi saugiai rytoj.

Visi dirbantys specialistai – reiklūs, todėl palankiausias problemos panaikinimo būdas yra jų siekiamybė. Procesai visuomet atliekami konfidencialiai, nepažeidžiant klientų privatumo ir moralės normų. Specialistai garantuoja, jog teisėtomis priemonėmis, neperžengus teisminių institucijų durų, būtų pasiekti našūs rezultatai, o jeigu teisminis procesas pradėtas – pagalba klientui suteikta ne tik interesus atstovaujant teisme, bet ir po nutarties priėmimo.

Amžius: 46 m.

Vieta: Visa Lietuva

Pastarąjį kartą prisijungė: prieš 4 metų

Užsiregistravo: 2015-09-19

Nekilnojamojo turto ir statybos teisė

Nekilnojamojo turto ir statybos teisė – tai su nekilnojamuoju turtu susiję sandoriai, nekilnojamo turto naudojimo ir valdymo procesai, teritorijų planavimas bei su statybomis sietina veikla. Kitaip tariant, tai – viena aktualiausių sričių šiandienos visuomenėje, kurioje nekilnojamas turtas yra bene didžiausia materialinė vertybė, o statybų pramonė – viena pelningiausių verslo sričių.

Sėkmingos bei pelningos sritys dažniausiai slepia daugybę sudėtingų teisinių aspektų, kurių neišmanymas gali turėti negatyvių padarinių gyvenimo kokybei ar verslui. Taigi iškilus klausimams dėl nekilnojamojo turto ar statybos teisės – kreipkitės į teisės specialistus.

„Juris LT“ advokatų komanda konsultuoja statybų bei nekilnojamojo turto vystymo klausimais, taip pat teikia informaciją dėl nekilnojamojo turto naudojimosi tvarkos esant keliems bendrasavininkams, konsultuoja nuosavybės teisių atkūrimo ir turto paveldėjimo situacijose. Atsakingai bei kokybiškai teisinę veiklą vykdantys specialistai tikslingai rengia pirkimo, pardavimo, hipotekos, nuomos bei naudojimo tvarkos nustatymo sutarčių projektus, be to, klientui pageidaujant, atlieka įsigyjamo nekilnojamojo turto teisinę analizę ir dokumentų patikrinimą.

Teisinę pagalbą teikiantys advokatai savo klientus ištikimai atstovauja sprendžiant teisinius ginčus, susijusius su teritorijų planavimu, nekilnojamojo turto pirkimu arba pardavimu, statybos ranga, turto nuoma ir pan.

„Juris LT“ teisės virtuozų komanda, siekdama geriausio įmanomo rezultato, klientų interesus atstovauja derybose, valstybės institucijose, teismuose bei arbitraže.

Įgūdžiai


Kontaktai

Miestai/-as: Visa Lietuva
Visa Lietuva

868332266

info@advokataspro.lt

http://advokataspro.lt/index.php?nekilnojamojo-turto-ir-statybos-teise


Pasidalink