Gerda

0.0 / 5 (0 atsiliepimai)

Skolų išieškojimas – sritis, kurioje žinias demonstruoti siekia daugelis teisės specialistų. Vis dėlto pasiekti efektyvių rezultatų pavyksta tik nedaugeliui. Teisiniai procesai, susiję su skolų administravimu, reikalauja ypatingų įgūdžių ir konkrečių žinių, paremtų ilgamete darbo patirtimi bei šiuolaikišku nuovokumu. Teigiami rezultatai pasiekiami tik tuomet, kai procedūras preciziškai atlieka sumanus, kantrus ir atsakingi specialistai, nepailstamai ieškantis tinkamiausio sprendimo klientui.

Jūsų problemos eliminavimas – mūsų pareiga ir tikslas. Todėl teisines paslaugas teikiančią komandą sudaro profesionalai, kurių darbas yra paremtas griežta darbo kokybe bei moderniais sprendimais. Siūlome, ieškome ir siekiame geriausio. Netikime „nevertomis dėmesio“ bylomis ar pernelyg sunkiomis užduotimis. Mūsų specialistams iššūkiai – kasdienybė, leidžianti tobulėti bei jaustis naudingais.

Esame kvalifikuoti teisės specialistai, užtikrinantys paslaugų kokybę ir jų tęstinumą. Teikiame ikiteisminio bei teisminio skolų išieškojimo paslaugas. Mūsų veiklos neriboja nei laikas, nei atstumas – kantriai vykdome ikiteisminį ir teisminį skolų išieškojimą.

Konsultuojame įvairiais skolų administravimo klausimais, rengiame dokumentus, apeliacinius skundus ir kitus procesinius dokumentus, taip pat sprendžiame negatyvias situacijas, susijusias su finansinio srauto judėjimu, skolų prevencija ar eliminavimu, lėšų sugrąžinimu, taikos sutarčių nevykdymu ir pan. Atsižvelgdami į esamas problemas ir atsakingai jas išspręsdami padedame užkirsti kelią nesklandumams ateityje. Siekiame, kad mūsų klientai būtų patenkinti ne tik šiandien, bet taip pat jaustųsi saugiai rytoj.

Visi dirbantys specialistai – reiklūs, todėl palankiausias problemos panaikinimo būdas yra jų siekiamybė. Procesai visuomet atliekami konfidencialiai, nepažeidžiant klientų privatumo ir moralės normų. Specialistai garantuoja, jog teisėtomis priemonėmis, neperžengus teisminių institucijų durų, būtų pasiekti našūs rezultatai, o jeigu teisminis procesas pradėtas – pagalba klientui suteikta ne tik interesus atstovaujant teisme, bet ir po nutarties priėmimo.

Amžius: 46 m.

Vieta: Visa Lietuva

Pastarąjį kartą prisijungė: prieš 4 metų

Užsiregistravo: 2015-09-19

Sutarčių teisė

Kartą kažkas yra pasakęs, jog visas asmens gyvenimas susideda iš sutarčių sudarymo procesų, turinčių lemiamą įtaką jo egzistavimui. Nepaisant to, ar ši filosofinė idėja yra teisinga ar ne, suprasti sutarčių teisės svarbą yra būtina.

Sutarčių teisė apima visuomeninius teisinius santykius, kurių pagrindinė dalis, arba viena iš reguliavimo priemonių, yra sutartis. Sutarčių teisė kontroliuoja asmenų santykius iki sutarties sudarymo ir po jo. Ši teisės šaka apibrėžia dėl sutartinių santykių kilusius materialinės teisės prieštaravimus, kolizijas, teisinių santykių dalyvių ir kitų asmenų teises bei pareigas.

Esame teisės profesionalai, todėl manome, kad tai, kas neįvardijama sutartyje duoda pretekstą ginčams ir lemia konfliktus. Juk nenorite apsunkinti savo gyvenimo problemomis dėl netinkamų sutarties sąlygų ar aplaidumo, siekiant palankių sutarties punktų? Esame įsitikinę, jog ne. Todėl siūlome kokybiškas ir patikimas sutarčių teisės paslaugas.

Profesionali „Juris LT“ komanda garantuoja pasitikėjimo vertas bei konfidencialias teisines paslaugas konsultacijų metu, kai siekiama palankiausių sutarties sąlygų. Produktyviai veiklą vykdantys specialistai rengia įvairaus pobūdžio sutartis, pvz. komercines ir civilines sutartis (pirkimo – pardavimo, nuomos, rangos, mainų, vežimo, komiso, paskolos, paslaugų teikimo, bendradarbiavimo, draudimo ir t.t.), kuriose siekiama klientui geriausių sąlygų.

Patyrę teisės ekspertai taip pat konsultuoja sutarčių keitimo, nutraukimo, vykdymo klausimais bei pataria verslo sutarčių pasirašymo metu. „Juris LT“ rengia profesionalias ir kokybiškas intelektinės nuosavybės objektų perdavimo, įkeitimo ir licencines sutartis, taip pat sutartis susijusias su nekilnojamuoju turtu bei statybomis. Advokatų pareigų sąraše – teisės patarėjų darbas verslo perėmimo klausimais, akcijų pirkimo – pardavimo procesų metu.

Mūsų komanda užtikrina aukštą darbo kokybę ir geriausius įmanomus rezultatus ginant jūsų interesus painiuose sutarčių labirintuose.

Įgūdžiai


Kontaktai

Miestai/-as: Visa Lietuva
Visa Lietuva

868332266

info@advokataspro.lt

http://advokataspro.lt/index.php?sutarciu-teise


Pasidalink