Gerda

0.0 / 5 (0 atsiliepimai)

Skolų išieškojimas – sritis, kurioje žinias demonstruoti siekia daugelis teisės specialistų. Vis dėlto pasiekti efektyvių rezultatų pavyksta tik nedaugeliui. Teisiniai procesai, susiję su skolų administravimu, reikalauja ypatingų įgūdžių ir konkrečių žinių, paremtų ilgamete darbo patirtimi bei šiuolaikišku nuovokumu. Teigiami rezultatai pasiekiami tik tuomet, kai procedūras preciziškai atlieka sumanus, kantrus ir atsakingi specialistai, nepailstamai ieškantis tinkamiausio sprendimo klientui.

Jūsų problemos eliminavimas – mūsų pareiga ir tikslas. Todėl teisines paslaugas teikiančią komandą sudaro profesionalai, kurių darbas yra paremtas griežta darbo kokybe bei moderniais sprendimais. Siūlome, ieškome ir siekiame geriausio. Netikime „nevertomis dėmesio“ bylomis ar pernelyg sunkiomis užduotimis. Mūsų specialistams iššūkiai – kasdienybė, leidžianti tobulėti bei jaustis naudingais.

Esame kvalifikuoti teisės specialistai, užtikrinantys paslaugų kokybę ir jų tęstinumą. Teikiame ikiteisminio bei teisminio skolų išieškojimo paslaugas. Mūsų veiklos neriboja nei laikas, nei atstumas – kantriai vykdome ikiteisminį ir teisminį skolų išieškojimą.

Konsultuojame įvairiais skolų administravimo klausimais, rengiame dokumentus, apeliacinius skundus ir kitus procesinius dokumentus, taip pat sprendžiame negatyvias situacijas, susijusias su finansinio srauto judėjimu, skolų prevencija ar eliminavimu, lėšų sugrąžinimu, taikos sutarčių nevykdymu ir pan. Atsižvelgdami į esamas problemas ir atsakingai jas išspręsdami padedame užkirsti kelią nesklandumams ateityje. Siekiame, kad mūsų klientai būtų patenkinti ne tik šiandien, bet taip pat jaustųsi saugiai rytoj.

Visi dirbantys specialistai – reiklūs, todėl palankiausias problemos panaikinimo būdas yra jų siekiamybė. Procesai visuomet atliekami konfidencialiai, nepažeidžiant klientų privatumo ir moralės normų. Specialistai garantuoja, jog teisėtomis priemonėmis, neperžengus teisminių institucijų durų, būtų pasiekti našūs rezultatai, o jeigu teisminis procesas pradėtas – pagalba klientui suteikta ne tik interesus atstovaujant teisme, bet ir po nutarties priėmimo.

Amžius: 46 m.

Vieta: Visa Lietuva

Pastarąjį kartą prisijungė: prieš 4 metų

Užsiregistravo: 2015-09-19

Šeimos teisė

Privatinės teisės šaka – šeimos teisė yra teisės normų visuma, apimanti visus teisinius klausimus, susijusius su vienu reikšmingiausių dalykų šiame gyvenime – šeima. Šeimos teisės nuostatos apibrėžia bendruosius šeimyninių santykių teisinio reguliavimo principus bei normas, reguliuojančias santuokos sudarymo, galiojimo, nutraukimo pagrindus ir tvarką. Taip pat turtines ir neturtines sutuoktinių tarpusavio teises bei pareigas. Tėvų ir vaikų teises bei pareigas, įvaikinimo, globos bei rūpybos aspektus ir kitus šeimos teisės elementus.

Šeimos teisė – delikati, ypatingo jautrumo reikalaujanti sritis, kurioje, trokštant problemų anuliavimo, būtini ne tik teisiniai įgūdžiai, bet ir žmogiškųjų faktorių pasitelkimas.

Empatiška „Juris LT“ advokatų komanda į šeimos problemas žvelgia atidžiai, supratingai ir profesionaliai. Konfidencialumą garantuojantys specialistai visada ieško šeimai tinkamiausių sprendimų. Teisinės paslaugos teikiamos tėvystės nustatymo ar užginčijimo procesuose, vaikų gyvenamosios vietos nustatymo ar išlaikymo priteisimo bylose. Specialistai gelbsti ir įvaikinimo procesų metu bei siekiant vaiko globos.

Advokatai teisinę pagalbą teikia atstovaudami klientų interesus santuokos sudarymo ar separacijos vyksmų metu, rengdami ikivedybines bei vedybines sutartis, registruodami civilinės būklės aktus ir turtiniais klausimais konsultuodami santuokoje gyvenančius arba santuokos nesudariusius asmenys.

Taip pat teisinė pagalba teikiama esant ginčams dėl tėvų valdžios apribojimo ar bendravimo tvarkos nustatymo.

Šeimos vertybių principus gerbianti „Juris LT“ advokatų komanda garantuoja efektyvią ir konfidencialią pagalbą, kurios metu bus išspręstos klientą slegiančios šeimyninės problemos.

Įgūdžiai


Kontaktai

Miestai/-as: Visa Lietuva
Visa Lietuva

868332266

info@advokataspro.lt

http://advokataspro.lt/index.php?seimos-teise


Pasidalink