Gerda

0.0 / 5 (0 atsiliepimai)

Skolų išieškojimas – sritis, kurioje žinias demonstruoti siekia daugelis teisės specialistų. Vis dėlto pasiekti efektyvių rezultatų pavyksta tik nedaugeliui. Teisiniai procesai, susiję su skolų administravimu, reikalauja ypatingų įgūdžių ir konkrečių žinių, paremtų ilgamete darbo patirtimi bei šiuolaikišku nuovokumu. Teigiami rezultatai pasiekiami tik tuomet, kai procedūras preciziškai atlieka sumanus, kantrus ir atsakingi specialistai, nepailstamai ieškantis tinkamiausio sprendimo klientui.

Jūsų problemos eliminavimas – mūsų pareiga ir tikslas. Todėl teisines paslaugas teikiančią komandą sudaro profesionalai, kurių darbas yra paremtas griežta darbo kokybe bei moderniais sprendimais. Siūlome, ieškome ir siekiame geriausio. Netikime „nevertomis dėmesio“ bylomis ar pernelyg sunkiomis užduotimis. Mūsų specialistams iššūkiai – kasdienybė, leidžianti tobulėti bei jaustis naudingais.

Esame kvalifikuoti teisės specialistai, užtikrinantys paslaugų kokybę ir jų tęstinumą. Teikiame ikiteisminio bei teisminio skolų išieškojimo paslaugas. Mūsų veiklos neriboja nei laikas, nei atstumas – kantriai vykdome ikiteisminį ir teisminį skolų išieškojimą.

Konsultuojame įvairiais skolų administravimo klausimais, rengiame dokumentus, apeliacinius skundus ir kitus procesinius dokumentus, taip pat sprendžiame negatyvias situacijas, susijusias su finansinio srauto judėjimu, skolų prevencija ar eliminavimu, lėšų sugrąžinimu, taikos sutarčių nevykdymu ir pan. Atsižvelgdami į esamas problemas ir atsakingai jas išspręsdami padedame užkirsti kelią nesklandumams ateityje. Siekiame, kad mūsų klientai būtų patenkinti ne tik šiandien, bet taip pat jaustųsi saugiai rytoj.

Visi dirbantys specialistai – reiklūs, todėl palankiausias problemos panaikinimo būdas yra jų siekiamybė. Procesai visuomet atliekami konfidencialiai, nepažeidžiant klientų privatumo ir moralės normų. Specialistai garantuoja, jog teisėtomis priemonėmis, neperžengus teisminių institucijų durų, būtų pasiekti našūs rezultatai, o jeigu teisminis procesas pradėtas – pagalba klientui suteikta ne tik interesus atstovaujant teisme, bet ir po nutarties priėmimo.

Amžius: 46 m.

Vieta: Visa Lietuva

Pastarąjį kartą prisijungė: prieš 4 metų

Užsiregistravo: 2015-09-19

Transporto ir pervežimų teisė

Profesionalūs „Juris LT“ advokatai kokybišką teisinę pagalbą geba teikti visose, teisiniais veiksniais paremtose, situacijose. Transporto ir pervežimų teisė – ne išimtis.

Įvairaus pobūdžio krovinių pervežimas ir sandėliavimo galimybės – reikšmingi pramonės bei verslo aspektai, kurių tikslingumas bei objektyvumas remiasi į numatytas taisykles ir įstatymus. Krovinių transportacijos skaidrumas yra svarbus ne tik siuntų siuntėjams bei gavėjams, bet ir kitiems bendruomenės nariams, nes itin dažnai gabenamų krovinių turinys turi įtaką bendrai šalies ekonomikai, politikai ar netgi kultūrai.

Operatyviai dirbanti „Juris LT“ advokatų komanda teikia konsultacijas, susijusias su vietine ir tarptautine transporto bei pervežimo teise. Teisinė pagalba siūloma krovinių vežėjams, siuntėjams ir gavėjams, taip pat krovinių ekspedijavimo bei sandėliavimo paslaugas teikiančioms bendrovėms.

Advokatai padeda sudarant bei vykdant krovinių vežimo sutartis (kelių, jūrų, oro ir geležinkelių transportu), be to sparčiai ir kokybiškai rengia krovinių ekspedijavimui, krovinių sandėliavimui bei keleivių pervežimui reikalingus dokumentus. Patyrę ekspertai teisinę pagalba teikia gindami vežėjų interesus krovinių praradimo, sugadinimo ar vėlavimo pristatyti atvejais, taip pat sprendžia ginčus dėl krovinių sulaikymo ar sutarčių punktų nevykdymo. Advokatai visada padeda rasti palankiausią sprendimą, iškilusių teisinių nesklandumų su muitine ar kitais viešojo administravimo subjektais metu.

Įgūdžiai


Kontaktai

Miestai/-as: Visa Lietuva
Visa Lietuva

868332266

info@advokataspro.lt

http://advokataspro.lt/index.php?transporto-ir-pervezimu-teise


Pasidalink