Gerda

0.0 / 5 (0 atsiliepimai)

Skolų išieškojimas – sritis, kurioje žinias demonstruoti siekia daugelis teisės specialistų. Vis dėlto pasiekti efektyvių rezultatų pavyksta tik nedaugeliui. Teisiniai procesai, susiję su skolų administravimu, reikalauja ypatingų įgūdžių ir konkrečių žinių, paremtų ilgamete darbo patirtimi bei šiuolaikišku nuovokumu. Teigiami rezultatai pasiekiami tik tuomet, kai procedūras preciziškai atlieka sumanus, kantrus ir atsakingi specialistai, nepailstamai ieškantis tinkamiausio sprendimo klientui.

Jūsų problemos eliminavimas – mūsų pareiga ir tikslas. Todėl teisines paslaugas teikiančią komandą sudaro profesionalai, kurių darbas yra paremtas griežta darbo kokybe bei moderniais sprendimais. Siūlome, ieškome ir siekiame geriausio. Netikime „nevertomis dėmesio“ bylomis ar pernelyg sunkiomis užduotimis. Mūsų specialistams iššūkiai – kasdienybė, leidžianti tobulėti bei jaustis naudingais.

Esame kvalifikuoti teisės specialistai, užtikrinantys paslaugų kokybę ir jų tęstinumą. Teikiame ikiteisminio bei teisminio skolų išieškojimo paslaugas. Mūsų veiklos neriboja nei laikas, nei atstumas – kantriai vykdome ikiteisminį ir teisminį skolų išieškojimą.

Konsultuojame įvairiais skolų administravimo klausimais, rengiame dokumentus, apeliacinius skundus ir kitus procesinius dokumentus, taip pat sprendžiame negatyvias situacijas, susijusias su finansinio srauto judėjimu, skolų prevencija ar eliminavimu, lėšų sugrąžinimu, taikos sutarčių nevykdymu ir pan. Atsižvelgdami į esamas problemas ir atsakingai jas išspręsdami padedame užkirsti kelią nesklandumams ateityje. Siekiame, kad mūsų klientai būtų patenkinti ne tik šiandien, bet taip pat jaustųsi saugiai rytoj.

Visi dirbantys specialistai – reiklūs, todėl palankiausias problemos panaikinimo būdas yra jų siekiamybė. Procesai visuomet atliekami konfidencialiai, nepažeidžiant klientų privatumo ir moralės normų. Specialistai garantuoja, jog teisėtomis priemonėmis, neperžengus teisminių institucijų durų, būtų pasiekti našūs rezultatai, o jeigu teisminis procesas pradėtas – pagalba klientui suteikta ne tik interesus atstovaujant teisme, bet ir po nutarties priėmimo.

Amžius: 46 m.

Vieta: Visa Lietuva

Pastarąjį kartą prisijungė: prieš 4 metų

Užsiregistravo: 2015-09-19

Telekomunikacijos ir informacinių technologijų teisė

Modernioje visuomenėje telekomunikacijos bei skaitmeninė erdvė tapo mūsų gyvenimo dalimi, todėl racionalus požiūris į šias sritis yra būtina pilnaverčio gyvenimo sąlyga. Pavyzdžiui, neretai manoma, kad internete „viskas galima“, tačiau taip nėra. Taisyklės ir įstatymai galioja visur – tiek realioje, tiek interaktyvioje aplinkoje. Taigi savaime suprantama, jog poreikis reguliuoti šių sričių veiklą paskatino ir teisinių veiksnių evoliuciją. Telekomunikacijų ir informacinių technologijų teisė tapo sparčiai besivystančiomis sritimis, apimančiomis visuomeninių santykių aspektus, susijusius su šiomis teisės šakomis.

Telekomunikacijų ir informacinių technologijų teisė – novatoriška bei dinamiška sritis. Ši teisės šaka kontroliuoja elektroninės informacijos perdavimo būdus ir saugumą, siekia tikslingos bei saugios veiklos e-komercijos tinklapiuose, apibrėžia intelektinės nuosavybės virtualioje erdvėje aspektus, nurodo kaip reaguoti į konfliktus internete bei akcentuoja teisinės atsakomybės įsipareigojimus po įvykdyto nusikaltimo interaktyvioje erdvėje.

Tai kompleksinė, konkrečių žinių reikalaujanti teisės sritis, kurios efektyvus valdymas reikalauja išsamesnės, nei „buitinis lygis“, informacijos. Neverta rizikuoti, siekiant eliminuoti problemas, kurių sprendimui trūksta žinių. Mūsų teisininkų komanda turi patirties nagrinėjant įvairias telekomunikacijų ir informacinių technologijų situacijas, todėl klientams gali pasiūlyti geriausią įmanomą teisinę pagalbą.

Operatyviai dirbanti „Juris LT“ advokatų komanda konsultuoja įvairaus pobūdžio klausimais, susijusiais su telekomunikacijomis bei informacinėmis technologijomis, pvz., teikia informaciją apie teisėtą hostingo ir domeno pasirinkimą, svetainės registraciją, apsaugos bei kontrolės paslaugas, intelektinės nuosavybės saugumo aspektus, taip pat padeda išanalizuoti elektroninės komercijos niuansus – pataria dėl strateginių e-marketingo galimybių, gelbsti esant nesąžiningai konkurencijai, be to teikia konsultacijas, susijusias su vartotojų elgesio valdymu.

Kokybišką teisinę pagalbą teikiantys „Juris LT“ advokatai gelbsti rengiant procesinius dokumentus, ginant asmens privatumo teises, padeda parengti sutartis dėl programinės įrangos licencijavimo, telekomunikacinių įrenginių pirkimo, nuomos, techninės priežiūros ir t.t.

Teikiamų teisinių paslaugų sąrašą taip pat papildo elektroninis verslo teisės auditas ir, žinoma, lojalus klientų atstovavimas informacinių technologijų ir telekomunikacijų veiklą reguliuojančiuose institucijose bei ginčuose su kitais subjektais, veikiančiais informacinių technologijų srityse.

Įgūdžiai


Kontaktai

Miestai/-as: Visa Lietuva
Visa Lietuva

868332266

info@advokataspro.lt

http://advokataspro.lt/index.php?telekomunikacijos-ir-informaciniu-technologiju-teise


Pasidalink