Gerda

0.0 / 5 (0 atsiliepimai)

Skolų išieškojimas – sritis, kurioje žinias demonstruoti siekia daugelis teisės specialistų. Vis dėlto pasiekti efektyvių rezultatų pavyksta tik nedaugeliui. Teisiniai procesai, susiję su skolų administravimu, reikalauja ypatingų įgūdžių ir konkrečių žinių, paremtų ilgamete darbo patirtimi bei šiuolaikišku nuovokumu. Teigiami rezultatai pasiekiami tik tuomet, kai procedūras preciziškai atlieka sumanus, kantrus ir atsakingi specialistai, nepailstamai ieškantis tinkamiausio sprendimo klientui.

Jūsų problemos eliminavimas – mūsų pareiga ir tikslas. Todėl teisines paslaugas teikiančią komandą sudaro profesionalai, kurių darbas yra paremtas griežta darbo kokybe bei moderniais sprendimais. Siūlome, ieškome ir siekiame geriausio. Netikime „nevertomis dėmesio“ bylomis ar pernelyg sunkiomis užduotimis. Mūsų specialistams iššūkiai – kasdienybė, leidžianti tobulėti bei jaustis naudingais.

Esame kvalifikuoti teisės specialistai, užtikrinantys paslaugų kokybę ir jų tęstinumą. Teikiame ikiteisminio bei teisminio skolų išieškojimo paslaugas. Mūsų veiklos neriboja nei laikas, nei atstumas – kantriai vykdome ikiteisminį ir teisminį skolų išieškojimą.

Konsultuojame įvairiais skolų administravimo klausimais, rengiame dokumentus, apeliacinius skundus ir kitus procesinius dokumentus, taip pat sprendžiame negatyvias situacijas, susijusias su finansinio srauto judėjimu, skolų prevencija ar eliminavimu, lėšų sugrąžinimu, taikos sutarčių nevykdymu ir pan. Atsižvelgdami į esamas problemas ir atsakingai jas išspręsdami padedame užkirsti kelią nesklandumams ateityje. Siekiame, kad mūsų klientai būtų patenkinti ne tik šiandien, bet taip pat jaustųsi saugiai rytoj.

Visi dirbantys specialistai – reiklūs, todėl palankiausias problemos panaikinimo būdas yra jų siekiamybė. Procesai visuomet atliekami konfidencialiai, nepažeidžiant klientų privatumo ir moralės normų. Specialistai garantuoja, jog teisėtomis priemonėmis, neperžengus teisminių institucijų durų, būtų pasiekti našūs rezultatai, o jeigu teisminis procesas pradėtas – pagalba klientui suteikta ne tik interesus atstovaujant teisme, bet ir po nutarties priėmimo.

Amžius: 46 m.

Vieta: Visa Lietuva

Pastarąjį kartą prisijungė: prieš 4 metų

Užsiregistravo: 2015-09-19

Verslo finansavimas ir atsiskaitymai

Įvairūs verslo klausimai, kad ir kokie paprasti bei nesudėtingi būtų, visuomet reikalauja didelio dėmesio sutelkimo bei kruopštumo juos analizuojant. Tačiau verslo finansavimo ir atsiskaitymo aspektai niekada nesisieja su paprastais ar elementariais procesais. Tai – ypatingą reikšmę turintys veiksniai, kurių tinkamas arba, priešingai, netinkamas valdymas turi tiesioginę reikšmę ne tik verslo plėtrai, bet ir esamai situacijai. Todėl verslo finansavimo ir atsiskaitymo procesų planavimas bei vykdymas turi būti nuspręstas tariantis su profesionalią teisinę pagalbą teikiančiais advokatais, galinčiais padėti rasti palankiausią sprendimą klientui.

Sparčiai, konfidencialiai ir atsakingai dirbanti „Juris LT“ advokatų komanda konsultuoja įvairiais verslo finansavimo ir atsiskaitymų klausimais, pavyzdžiui, teikia informaciją overdrafto, banko garantijų, laidavimo klausimais. Teisės ekspertai padeda rengti lizingo, faktoringo, forfeitingo, kreditavimo, kredito linijų sutartis, numatyti sandorių eigą bei vykdymą klientams atsiskaitant akredityvo ar inkaso būdais. „Juris LT“ advokatai klientus lojaliai atstovauja derybose sandorių sudarymo metu, taip pat teismuose ir arbitražuose sprendžiant ginčus, kylančius iš su verslo finansavimu bei atsiskaitymais susijusių santykių.

Profesionalią veiklą vykdanti „Juris LT“ advokatų komanda siūlo kokybiškas teisines paslaugas, būtinas sėkmingam verslo valdymui. Teikdami teisinę pagalbą verslo finansavimo ir atsiskaitymo srityje, mūsų ekspertai, garantuodami geriausius įmanomus rezultatus, pataria rūpimais klausimais ir padeda susidoroti su iškilusiomis problemomis.

Įgūdžiai


Kontaktai

Miestai/-as: Visa Lietuva
Visa Lietuva

868332266

info@advokataspro.lt

http://advokataspro.lt/index.php?verslo-finansavimas-ir-atsiskaitymai


Pasidalink