Gerda

0.0 / 5 (0 atsiliepimai)

Skolų išieškojimas – sritis, kurioje žinias demonstruoti siekia daugelis teisės specialistų. Vis dėlto pasiekti efektyvių rezultatų pavyksta tik nedaugeliui. Teisiniai procesai, susiję su skolų administravimu, reikalauja ypatingų įgūdžių ir konkrečių žinių, paremtų ilgamete darbo patirtimi bei šiuolaikišku nuovokumu. Teigiami rezultatai pasiekiami tik tuomet, kai procedūras preciziškai atlieka sumanus, kantrus ir atsakingi specialistai, nepailstamai ieškantis tinkamiausio sprendimo klientui.

Jūsų problemos eliminavimas – mūsų pareiga ir tikslas. Todėl teisines paslaugas teikiančią komandą sudaro profesionalai, kurių darbas yra paremtas griežta darbo kokybe bei moderniais sprendimais. Siūlome, ieškome ir siekiame geriausio. Netikime „nevertomis dėmesio“ bylomis ar pernelyg sunkiomis užduotimis. Mūsų specialistams iššūkiai – kasdienybė, leidžianti tobulėti bei jaustis naudingais.

Esame kvalifikuoti teisės specialistai, užtikrinantys paslaugų kokybę ir jų tęstinumą. Teikiame ikiteisminio bei teisminio skolų išieškojimo paslaugas. Mūsų veiklos neriboja nei laikas, nei atstumas – kantriai vykdome ikiteisminį ir teisminį skolų išieškojimą.

Konsultuojame įvairiais skolų administravimo klausimais, rengiame dokumentus, apeliacinius skundus ir kitus procesinius dokumentus, taip pat sprendžiame negatyvias situacijas, susijusias su finansinio srauto judėjimu, skolų prevencija ar eliminavimu, lėšų sugrąžinimu, taikos sutarčių nevykdymu ir pan. Atsižvelgdami į esamas problemas ir atsakingai jas išspręsdami padedame užkirsti kelią nesklandumams ateityje. Siekiame, kad mūsų klientai būtų patenkinti ne tik šiandien, bet taip pat jaustųsi saugiai rytoj.

Visi dirbantys specialistai – reiklūs, todėl palankiausias problemos panaikinimo būdas yra jų siekiamybė. Procesai visuomet atliekami konfidencialiai, nepažeidžiant klientų privatumo ir moralės normų. Specialistai garantuoja, jog teisėtomis priemonėmis, neperžengus teisminių institucijų durų, būtų pasiekti našūs rezultatai, o jeigu teisminis procesas pradėtas – pagalba klientui suteikta ne tik interesus atstovaujant teisme, bet ir po nutarties priėmimo.

Amžius: 46 m.

Vieta: Visa Lietuva

Pastarąjį kartą prisijungė: prieš 4 metų

Užsiregistravo: 2015-09-19

Viešieji pirkimai

Viešieji pirkimai yra ekonominė sritis, apimanti prekių ar paslaugų pirkimą bei kitas paslaugas, organizuojamas valstybės, savivaldybės, organizacijos ir pan. Pirkimo procesas yra paremtas LR viešųjų pirkimų įstatymu, kurio tikslingą vykdymą numato teisiniai faktoriai. Viešosios pirkimų teisės tikslas – sudaryti objektyvią viešojo pirkimo sutartį bei numatyti sąžiningą ir racionalų jos įgyvendinimą.

Vis dėlto viešųjų pirkimų procesas gali būti sudėtingas ir painus, todėl konsultuotis su specialistais, siekiant palankiausių rezultatų, yra būtina. „Juris LT“ advokatų komandos nariai yra sumanūs viešųjų pirkimų teisės ekspertai, galintys suteikti kokybiškas teisines paslaugas, susijusias su šios srities aspektais.

Operatyviai dirbantys „Juris LT“ advokatai teisinę pagalbą teikia konsultuodami klientą dominančiais viešųjų pirkimų klausimais (pavyzdžiui, susidūrus su viešųjų pirkimų tvarkos pažeidimais). Teisės specialistai pagalba siūlo ne tik juridiniams, bet ir fiziniams asmenims, susidūrusiems su viešųjų pirkimų procedūrų vykdymu ar dalyvavimu jose. Advokatai padeda parengti viešųjų pirkimų procedūrų dokumentus, sąlygas, taisykles, pretenzijas, ieškinius ir kitus procesinius dokumentus. Taip pat geba atlikti teisinę viešųjų pirkimų procedūros analizę.

Be to, „Juris LT“ teisės ekspertai teisinę pagalbą siūlo sprendžiant viešųjų pirkimų problemas, kai kliento interesai yra atstovaujami ginčuose dėl viešųjų pirkimo dokumentų sąlygų ar viešųjų pirkimo rezultatų valstybės ir savivaldybės institucijose, įstaigose bei teismuose.

Viešieji pirkimai tampa sudėtinga sfera, kai jos pritaikymui praktikoje trūksta reikiamų teisės žinių. Tačiau srities profesionalai gali padėti išspręsti bet kokius nesklandumus, susijusius su viešaisiais pirkimais. „Juris LT“ advokatų komanda yra pasiruošusi jums padėti!

Įgūdžiai


Kontaktai

Miestai/-as: Visa Lietuva
Visa Lietuva

868332266

info@advokataspro.lt

http://advokataspro.lt/index.php?viesieji-pirkimai


Pasidalink