Gerda

0.0 / 5 (0 atsiliepimai)

Skolų išieškojimas – sritis, kurioje žinias demonstruoti siekia daugelis teisės specialistų. Vis dėlto pasiekti efektyvių rezultatų pavyksta tik nedaugeliui. Teisiniai procesai, susiję su skolų administravimu, reikalauja ypatingų įgūdžių ir konkrečių žinių, paremtų ilgamete darbo patirtimi bei šiuolaikišku nuovokumu. Teigiami rezultatai pasiekiami tik tuomet, kai procedūras preciziškai atlieka sumanus, kantrus ir atsakingi specialistai, nepailstamai ieškantis tinkamiausio sprendimo klientui.

Jūsų problemos eliminavimas – mūsų pareiga ir tikslas. Todėl teisines paslaugas teikiančią komandą sudaro profesionalai, kurių darbas yra paremtas griežta darbo kokybe bei moderniais sprendimais. Siūlome, ieškome ir siekiame geriausio. Netikime „nevertomis dėmesio“ bylomis ar pernelyg sunkiomis užduotimis. Mūsų specialistams iššūkiai – kasdienybė, leidžianti tobulėti bei jaustis naudingais.

Esame kvalifikuoti teisės specialistai, užtikrinantys paslaugų kokybę ir jų tęstinumą. Teikiame ikiteisminio bei teisminio skolų išieškojimo paslaugas. Mūsų veiklos neriboja nei laikas, nei atstumas – kantriai vykdome ikiteisminį ir teisminį skolų išieškojimą.

Konsultuojame įvairiais skolų administravimo klausimais, rengiame dokumentus, apeliacinius skundus ir kitus procesinius dokumentus, taip pat sprendžiame negatyvias situacijas, susijusias su finansinio srauto judėjimu, skolų prevencija ar eliminavimu, lėšų sugrąžinimu, taikos sutarčių nevykdymu ir pan. Atsižvelgdami į esamas problemas ir atsakingai jas išspręsdami padedame užkirsti kelią nesklandumams ateityje. Siekiame, kad mūsų klientai būtų patenkinti ne tik šiandien, bet taip pat jaustųsi saugiai rytoj.

Visi dirbantys specialistai – reiklūs, todėl palankiausias problemos panaikinimo būdas yra jų siekiamybė. Procesai visuomet atliekami konfidencialiai, nepažeidžiant klientų privatumo ir moralės normų. Specialistai garantuoja, jog teisėtomis priemonėmis, neperžengus teisminių institucijų durų, būtų pasiekti našūs rezultatai, o jeigu teisminis procesas pradėtas – pagalba klientui suteikta ne tik interesus atstovaujant teisme, bet ir po nutarties priėmimo.

Amžius: 46 m.

Vieta: Visa Lietuva

Pastarąjį kartą prisijungė: prieš 4 metų

Užsiregistravo: 2015-09-19

Žiniasklaidos ir reklamos teisė

Įvairūs žiniasklaidos bei reklamos procesai modernioje visuomenėje – neišvengiami. Žiniasklaida yra ne tik informacijos sklaidos priemonė, bet ir marketingo įrankis, kurį pasitelkia sėkmingo reklamos vykdymo siekiantys asmenys. Vis dėlto žiniasklaida bei joje organizuojami rinkodaros vyksmai – sudėtingi bei painūs, todėl žiniasklaidos ir reklamos teisė yra itin subtili sritis, paremta ypatingomis etinėmis normomis, kurių pažeidimas gali tapti gyvenimą apsunkinančiu aspektu.

Tikslingas verslo valdymas bei sėkminga verslo plėtra neįmanoma be marketingo, o marketingas nėra įmanomas be informacijos sklaidos procesų, t.y. žiniasklaidos. Tačiau šios, glaudžiai susijusios, sritys slepia daugybę delikačių niuansų, kuriuos išmano tik profesionalią darbo patirtį turintys specialistai.

Šiuolaikiška, tačiau ilgametę darbo patirtį turinti „Juris LT“ advokatų komanda konsultuoja bendraisiais reklamos teisėtumo klausimais bei esant specifinėms situacijoms, pavyzdžiui, dėl atskyrų produktų, tokių kaip farmaciniai gaminiai, alkoholis, tabakas ir pan. reklamos.

Kokybiškai dirbantys teisės specialistai siūlo teisines paslaugas, susijusias su reklamos, rinkodaros veiksmų bei vykdomos komercinės veiklos įtakos vartotojų teisėms vertinimu. Taip pat padeda numatyti riziką dėl reklaminių kampanijų organizavimo bei vykdymo, pataria pardavimų skatinimo aspektais, suteikia informacijos dėl prekių ženklų populiarinimo akcijų, produkto įvedimo į rinką ir kitų rinkodaros veiksmų teisėtumo. Teisės ekspertai klientų interesus atstovauja reklamos priežiūros institucijose bei teismuose.

„Juris LT“ advokatų teisinių paslaugų sąrašą taip pat papildo konsultacijos informacijos sklaidos aspektais, susijusiais su transliavimo ir retransliavimo veikla, žiniasklaidos etika bei žiniasklaidos priemonių veiklos atitikimu atsižvelgiant į Lietuvos Respublikos teisės aktus.

Įgūdžiai


Kontaktai

Miestai/-as: Visa Lietuva
Visa Lietuva

868332266

info@advokataspro.lt

http://advokataspro.lt/index.php?ziniasklaidos-ir-reklamos-teise


Pasidalink