Gerda

0.0 / 5 (0 atsiliepimai)

Skolų išieškojimas – sritis, kurioje žinias demonstruoti siekia daugelis teisės specialistų. Vis dėlto pasiekti efektyvių rezultatų pavyksta tik nedaugeliui. Teisiniai procesai, susiję su skolų administravimu, reikalauja ypatingų įgūdžių ir konkrečių žinių, paremtų ilgamete darbo patirtimi bei šiuolaikišku nuovokumu. Teigiami rezultatai pasiekiami tik tuomet, kai procedūras preciziškai atlieka sumanus, kantrus ir atsakingi specialistai, nepailstamai ieškantis tinkamiausio sprendimo klientui.

Jūsų problemos eliminavimas – mūsų pareiga ir tikslas. Todėl teisines paslaugas teikiančią komandą sudaro profesionalai, kurių darbas yra paremtas griežta darbo kokybe bei moderniais sprendimais. Siūlome, ieškome ir siekiame geriausio. Netikime „nevertomis dėmesio“ bylomis ar pernelyg sunkiomis užduotimis. Mūsų specialistams iššūkiai – kasdienybė, leidžianti tobulėti bei jaustis naudingais.

Esame kvalifikuoti teisės specialistai, užtikrinantys paslaugų kokybę ir jų tęstinumą. Teikiame ikiteisminio bei teisminio skolų išieškojimo paslaugas. Mūsų veiklos neriboja nei laikas, nei atstumas – kantriai vykdome ikiteisminį ir teisminį skolų išieškojimą.

Konsultuojame įvairiais skolų administravimo klausimais, rengiame dokumentus, apeliacinius skundus ir kitus procesinius dokumentus, taip pat sprendžiame negatyvias situacijas, susijusias su finansinio srauto judėjimu, skolų prevencija ar eliminavimu, lėšų sugrąžinimu, taikos sutarčių nevykdymu ir pan. Atsižvelgdami į esamas problemas ir atsakingai jas išspręsdami padedame užkirsti kelią nesklandumams ateityje. Siekiame, kad mūsų klientai būtų patenkinti ne tik šiandien, bet taip pat jaustųsi saugiai rytoj.

Visi dirbantys specialistai – reiklūs, todėl palankiausias problemos panaikinimo būdas yra jų siekiamybė. Procesai visuomet atliekami konfidencialiai, nepažeidžiant klientų privatumo ir moralės normų. Specialistai garantuoja, jog teisėtomis priemonėmis, neperžengus teisminių institucijų durų, būtų pasiekti našūs rezultatai, o jeigu teisminis procesas pradėtas – pagalba klientui suteikta ne tik interesus atstovaujant teisme, bet ir po nutarties priėmimo.

Amžius: 46 m.

Vieta: Visa Lietuva

Pastarąjį kartą prisijungė: prieš 4 metų

Užsiregistravo: 2015-09-19

Kitos teisės sritys

Taisyklės ir įstatymai daro įtaką mūsų gyvenimams kiekvieną dieną, su įvairiais teisiniais veiksniais susiduriame kiekviename žingsnyje, dažnai net nesusimastydami, kokią ypatingą reikšmę jie turi. Esame apsupti pareigų bei teisių sąvokų, terminų ir teorijų, nusakančių ką turime daryti, kaip negalime elgtis, ko galime tikėtis...

Įvairiapusiškos ir funkcionalios galimybių bei draudimų koncepcijos sukūrė unikalią teisinę sistemą, kurios universalumas bei sudėtingumas reprezentuoja įprasto gyvenimo spalvingumą. Keliais žodžiais apibūdinti teisinę sistemą nėra įmanoma, taip pat negalima numatyti ir su kokiomis individualiomis problemos gali susidurti asmuo, ketinantis ieškoti advokato pagalbos.

Mes rūpinamės kiekvienu, mūsų advokatų komanda pasitikinčiu, klientu, kuriam yra būtina teisinė pagalba. Kaip ir minėjome, teisė – paini, sudėtinga ir plati sritis, todėl nurodyti kiekvieną teisės šaką, kurioje mūsų specialistai turi patirties – neįmanoma. Tačiau galime garantuoti, kad operatyviai dirbanti „Juris LT“ advokatų komanda išklausys ir išanalizuos žmogų slegiančių problemų situaciją ir suteiks informaciją, reikiamą jų eliminavimui.

„Juris LT“ teikiamos teisinės paslaugos pasižymi dinamiška patirtimi ir kokybe. Mūsų darbo veikla apima platų spektrą teisės sričių, todėl turime galimybę padėti daugeliui su teisinėmis problemomis susiduriančių asmenų.

Įgūdžiai


Kontaktai

Miestai/-as: Visa Lietuva
Visa Lietuva

868332266

info@advokataspro.lt

http://advokataspro.lt/index.php?kitos-teises-sritys


Pasidalink