Gerda

0.0 / 5 (0 atsiliepimai)

Skolų išieškojimas – sritis, kurioje žinias demonstruoti siekia daugelis teisės specialistų. Vis dėlto pasiekti efektyvių rezultatų pavyksta tik nedaugeliui. Teisiniai procesai, susiję su skolų administravimu, reikalauja ypatingų įgūdžių ir konkrečių žinių, paremtų ilgamete darbo patirtimi bei šiuolaikišku nuovokumu. Teigiami rezultatai pasiekiami tik tuomet, kai procedūras preciziškai atlieka sumanus, kantrus ir atsakingi specialistai, nepailstamai ieškantis tinkamiausio sprendimo klientui.

Jūsų problemos eliminavimas – mūsų pareiga ir tikslas. Todėl teisines paslaugas teikiančią komandą sudaro profesionalai, kurių darbas yra paremtas griežta darbo kokybe bei moderniais sprendimais. Siūlome, ieškome ir siekiame geriausio. Netikime „nevertomis dėmesio“ bylomis ar pernelyg sunkiomis užduotimis. Mūsų specialistams iššūkiai – kasdienybė, leidžianti tobulėti bei jaustis naudingais.

Esame kvalifikuoti teisės specialistai, užtikrinantys paslaugų kokybę ir jų tęstinumą. Teikiame ikiteisminio bei teisminio skolų išieškojimo paslaugas. Mūsų veiklos neriboja nei laikas, nei atstumas – kantriai vykdome ikiteisminį ir teisminį skolų išieškojimą.

Konsultuojame įvairiais skolų administravimo klausimais, rengiame dokumentus, apeliacinius skundus ir kitus procesinius dokumentus, taip pat sprendžiame negatyvias situacijas, susijusias su finansinio srauto judėjimu, skolų prevencija ar eliminavimu, lėšų sugrąžinimu, taikos sutarčių nevykdymu ir pan. Atsižvelgdami į esamas problemas ir atsakingai jas išspręsdami padedame užkirsti kelią nesklandumams ateityje. Siekiame, kad mūsų klientai būtų patenkinti ne tik šiandien, bet taip pat jaustųsi saugiai rytoj.

Visi dirbantys specialistai – reiklūs, todėl palankiausias problemos panaikinimo būdas yra jų siekiamybė. Procesai visuomet atliekami konfidencialiai, nepažeidžiant klientų privatumo ir moralės normų. Specialistai garantuoja, jog teisėtomis priemonėmis, neperžengus teisminių institucijų durų, būtų pasiekti našūs rezultatai, o jeigu teisminis procesas pradėtas – pagalba klientui suteikta ne tik interesus atstovaujant teisme, bet ir po nutarties priėmimo.

Amžius: 50 m.

Vieta: Visa Lietuva

Pastarąjį kartą prisijungė: prieš 8 metų

Užsiregistravo: 2015-09-19

Skolų nurašymas

Sumanūs, kliento interesus atsakingai ginantys „Juris LT“ advokatai kokybišką teisinę pagalbą teikia visuose, teisiniais veiksniais paremtose, procesuose. Skolų nurašymo vyksmai taip pat nėra išimtis.

Svarbu įsidėmėti, jog susidūrus su bet kokia skolų atgavimo problema yra būtina kreiptis į jums padėti galinčius teisės ekspertus. Skolų išieškojimo statistikos duomenimis, atsiradus pirmiesiems skolos nesusigrąžinimo požymiams, griežtas skolos administravimas dažniausiai duoda teigiamų rezultatų. Vis dėlto būna atveju, kai tampa akivaizdu, jog skola atgauta nebus... Tuomet ieškovas gali susidurti su keblumais, siekdamas įrodyti skolos egzistavimą ar skolos nurašymo būtinybę, dėl, pvz., skolininko bankroto.

Produktyviai veiklą vykdantys „Juris LT“ advokatai teisinę pagalbą teikia konsultuodami bei atstovaudami beviltiškų skolų nurašymo procesuose. Teisės ekspertai atstovauja ne tik juridinių, bet ir fizinių asmenų interesus skolų nurašymo bylose. Teisinės paslaugos teikiamos siekiant nustatyti ir įrodyti skolos beviltiškumą, kaupiant įrodymus dėl pastangų susigrąžinti skolą ir t.t.

Skolų nurašymo procesai – didelės juridinės kompetencijos reikalaujantys teisiniai vyksmai, kurių sėkmingas valdymas įmanomas tik turint konkrečių, aukštos kvalifikacijos žinių. „Juris LT“ ekspertų patirtis atitinka ypatingų įgūdžių reikalaujančias situacijas, todėl net ir ypač sudėtingose bylose yra suteikiama efektyvi teisinė pagalba, garantuojanti palankiausius įmanomus rezultatus klientui.

Įgūdžiai


Kontaktai

Miestai/-as: Visa Lietuva
Visa Lietuva

868332266

info@advokataspro.lt

http://advokataspro.lt/index.php?skolu-nurasymas


Pasidalink