Renginių Namai

0.0 / 5 (0 atsiliepimai)

Nuolat tobulėjame ir semiamės naujų idėjų keliaudami, besimokydami ar dalyvaudami kituose projektuose. Savo darbus atliekame kruopščiai, atsakingai, punktualiai ir, be abejo, kokybiškai.

Dirbame ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Taip pat bendradarbiaujame su įvairiais savo sričių profesionalais: muzikantais, vedėjais, fotografais, dekoratoriais ir kitais. Geriausias mūsų atliktų darbų įvertinimas – patenkinti užsakovai.

Jūsų pasitikėjimas – mūsų įkvėpimo šaltinis.

Vieta: Visa Lietuva

Pastarąjį kartą prisijungė: prieš 4 metų

Užsiregistravo: 2016-04-19

Asmenų ir grupių vežimo paslaugos

„Renginių Namai“ teikia pavienių asmenų ir grupių vežimo paslaugas Lietuvoje ir užsienyje. Galime pasiūlyti tiek paprastus automobilius, tiek prabangius limuzino klasės automobilius ar mikroautobusus. Paslaugūs, aukštos kvalifikacijos, didelę darbo patirtį keleivių pervežimo srityje turintys vairuotojai, užtikrins maksimalų Jūsų kelionės komfortą ir saugumą.

Bendradarbiaujame su daugeliu Lietuvos ir tarptautinių turizmo kompanijų, organizuojančių keliones po Pabaltijį. Turėsite galimybę pamatyti nuostabią šių šalių gamtą, miestelius, susipažinti su kultūros paveldo objektais. Kelionės maršrutą ir laiką deriname kiekvienu atveju atskirai.

Įgūdžiai

Keleivių vežimas Lietuvoje Keleivių vežimas užsienyje Mikroautobusai Limuzinai Lengvieji automobiliai

Kontaktai

+370 670 33797

info@renginiunamai.lt

http://www.renginiunamai.lt


PERŽIŪRĖTI

Renginių Namai

PERŽIŪRĖTI

Renginių Namai

PERŽIŪRĖTI

Renginių Namai


Pasidalink