Kęstas Gomziakovas

0.0 / 5 (0 atsiliepimai)

Profesionalus aukštalipis dirbantis su atestuota įranga.
Dažymas aukštyje.
Kaminų, stogų, langų valymas.
Neparankių medžių genėjimas ir kirtimas.
Lempų keitimas.
Virinimas aukštyje.
Balkonų remontas/priežiūra.

PS: gaminu namelius medyje.

Amžius: 32 m.

Vieta: Visa Lietuva

Pastarąjį kartą prisijungė: prieš 3 metų

Užsiregistravo: 2016-11-25

  • SIŪLOMOS PASLAUGOS1
  • SUKURTI SKELBIMAI0
  • ATSILIEPIMAI0

Medžių kirtimas, dažymas aukštyje, langų, kaminų, stogų valymas

Teikiame šias paslaugas: medžių genėjimas, langų ir latakų valymas, kaminų ir dūmtakių valymas, aukštuminis dažymas, virinimas, stogų dengimas, lempų keitimas, tentų-reklamų kabinimas, scenų statymas, darbas renginiuose ir kt.

8 metus sėkmingai dirbanti, profesionalių aukštalipių komanda, atlieka įvairios paskirties ir sudėtingumo aukštuminius darbus visoje Lietuvoje ir projektus užsienyje. Naudodami tik atestuotą alpinistinę įrangą ir virves pasiekiame ten, kur neprivažiuoja kranai ir nepasiekia pastoliai. Saugiai ir kvalifikuotai sprendžiame nestandartines užduotis ir sudėtingiausiomis sąlygomis siūlome efektyvius ir ekonomiškus sprendimus. Laikomės visų darbų, priešgaisrinės ir aplinkos saugos reikalavimų. Nuolat tobuliname komandos įgūdžius ir žinias, atnaujiname įrangą, todėl lengvai priimame naujus iššūkius.
Įmonė dažniausiai atlieka pramoginio ir pramoninio alpinizmo darbus tokiose įmonėse kaip „Kauno oro uostas“, „Ozas“, „Žuvėdros" viešbutis, Ignalinos, Tauragės, Klaipėdos ir kiti nuotykių parkai.Visus darbus atliekame pagal naujausias technologijas su patikimų firmų sertifikuotomis medžiagomis.

Įgūdžiai


Kontaktai

Miestai/-as: Visa Lietuva Darbo laikas: Visą parą.
Visa Lietuva

860083990

info@orangutanas.lt

http://www.orangutanas.lt


Pasidalink