UAB “Tikri Langai”

0.0 / 5 (0 atsiliepimai)

Kiekvieno kliento poreikius atitinkančių plastikinių langų ir lauko durų gamyba iš Schuco, Decco profilių. Galimi įvairūs langų gamybos konstrukciniai sprendimai bei lankstūs terminai.

Vieta: Visa Lietuva

Pastarąjį kartą prisijungė: prieš 2 metų

Užsiregistravo: 2017-06-13

Plastikinių langų gamyba

Vokiškų profilių sistema SCHUCO yra universali plastikinių langų sistema, išsiskirianti aukšto lygio šilumine izoliacija ir ilgaamžiškumu. Tvirti plieniniai rėmo ir varčios profiliai garantuoja itin gerą langų stabilumą ir patvarumą.

Schüco langai – tai visuomet modernus dizainas, komfortą kurianti technologija ir puiki šilumos izoliacija. Dėl pritaikytų šiuolaikiškų surinkimo ir montavimo technologijų bei aukštos medžiagų kokybės šie langai užtikrina saugumą, tvirtumą ir nereikalauja priežiūros. Naujų langų forma, stilius, spalva ir įrengimas priklauso tik nuo Jūsų pageidavimų ir reikalavimų renkantis dizainą, saugumą ir komfortą. Pasirinkus Schüco SI82 sistemos langus lengva priderinti prie įėjimo durų, slankiųjų durų sistemų ir žiemos sodų langų, išlaikant idealų sisteminį ir architektūrinį darnumą. Turėdama unikalią sisteminę koncepciją Schüco siūlo kompleksinius sprendimus visam namui. UAB „Tikri langai“ su malonumu pristatys Jum atskirų serijų privalumus ir patars renkantis geriausiai Jūsų poreikius atitinkantį sprendimą.

Įgūdžiai


Kontaktai

Miestai/-as: Kaunas Adresas: Palemono g. 5, Kaunas Darbo laikas: 8-17 val.
Kaunas Palemono g. 5, Kaunas

+37061144557

Info@tikrilangai.lt

http:// www.tikrilangai.lt

Map DataMap data ©2015 Google, ZENRIN
Map Data
Map data ©2015 Google, ZENRIN
Map data ©2015 Google, ZENRIN
Map
Satellite

Pasidalink