Danelton Management

0.0 / 5 (0 atsiliepimai)

Danelton Grupė įkūrė 2010 m. su tikslu aprūpinti renginius ir muzikos mylėtojus plataus spektro renginių techninio aptarnavimo paslaugomis ir technika. Pagrindinė veikla - išskirtinis renginių techninis aptarnavimas, siekiant įgyvendinti subtiliausius sprendimus. Teikiame kokybiškos ir patikimos garso aparato bei šviesos efektų nuomos paslaugas, taip pat stilingas ir nepakartojamas DJ paslaugas vestuvėms, gimtadieniams, aukštos klasės ir specifinio pobūdžio renginiams.

Vieta: Visa Lietuva

Pastarąjį kartą prisijungė: prieš 4 mėn.

Užsiregistravo: 2019-07-22

Techninis Renginių Aptarnavimas

Audiounit.lt yra specializuota garso aparatūros – garso kolonėlių, šviesos efektų nuoma. Įmonė, taip pat, turi ilgametę patirtį renginių organizavime, todėl pasirinkę mūsų paslaugos Jūs nesuklysite ir galėsite būti ramūs, kadangi įmonės darbuotojai turi didelę patirtį renginių įgarsinimo srityje, todėl pasirūpinsime Jūsų renginiu, kad Jums liktų tik geriausia prisiminimai!

Audiounit.lt rūpinasi, kad Jūsų šventės taptų įsimintinos Jums ir Jūsų artimiesiams! Turime ilgametę ne tik patirti renginių organizavimo sferoje rūpinantis klientais, bet ir teikiame garso aparatūros ir šviesos technikos nuomos paslaugas, dj paslaugos. Mūsų siekis yra , kad kiekviena Jūsų šventė taptų unikali ir nepakartojama bei paliktų tik geriausius įspūdžius!

Nuoširdžiai galime pasidžiaugti, kad mūsų profesionalų komanda turi ilgametę patirtį renginių organizavimo sferoje, kurios pagrindinis tikslas yra patenkinti kiekvieno kliento individualius poreikius, pradedant nuo mažiausių, baigiant sudėtingiausias projektais. Dedamos visos pastangos, kad Jūsų šventės metu kiekvienas renginio dalyvis liktų patenkintas Jūsų švente! Skiriant didžiulį dėmesį naujausioms inovacijoms bei technologijoms pritaikysime visa tai patenkinant Jūsų poreikius, sukursime aukščiausio lygio renginį, kuris taps nepakartojamu šventėms dalyviams.

Audiounit.lt yra kokybiškos ir profesionalios apšvietimo ir garso aparatūros nuomos įmonė Vilniuje ir visoje Lietuvoje už Jums priimtiniausią kainą pagal Jūsų poreikius. Audiounit.lt rūpinasi garso aparatūros ir apšvietimo technika Jūsų renginyje. Mūsų pagrindinis tikslas padėti Jums išsirinkti tinkamiausią profesionalią garso aparatūra Jūsų šventei. Taip pat mūsų internetinėje svetainėje rasite tinkamiausią sprendimą prezentacinėms šventėms įgarsinti ar netgi – koncertams.

Įgūdžiai

Įmonės renginių organizavimas Gimtadienių organizavimas Vestuvių organizavimas Konferencijų ir seminarų organizavimas Išleistuvių organizavimas Viešųjų renginių organizavimas Renginio planavimas, koordinavimas

Kontaktai

Miestai/-as: Visa Lietuva Adresas: Daugėliškio g.11, Vilnius, LT-09302, Lietuva Darbo laikas: 08:00 - 20:00
Visa Lietuva Daugėliškio g.11, Vilnius, LT-09302, Lietuva

+37060765871

info@audiounit.lt

https://www.audiounit.lt


PERŽIŪRĖTI

Danelton Management

PERŽIŪRĖTI

Danelton Management

PERŽIŪRĖTI

Danelton Management

PERŽIŪRĖTI

Danelton Management

PERŽIŪRĖTI

Danelton Management


Pasidalink