Indivi

0.0 / 5 (0 atsiliepimai)

Aukščiausios kokybės juvelyriniai dirbiniai su deimantas, sertifikuotais briliantais. Didelis vestuvinių žiedų, sužadėtuvių žiedų, žiedų su deimantais, papuošalų su perlais, deimantais pasirinkimas už konkurencingą kainą.
Esame Lietuvos juvelyrikos gamintojai ir kūrėjai. Mūsų juvelyrų ilgalaikė darbo patirtis leidžia užtikrinti išskirtinę gaminių kokybę ir ilgaamžiškumą.

Deimantai, naudojami INDIVI papuošalams, yra tiekiami tiesiogiai iš didžiausių deimantų platintojų, dirbiniai yra gaminami mūsų pačių dirbtuvėse, tai leidžia kontroliuoti gaminių kokybę ir pasiūlyti konkurencingą kainą.

Jei neradote tinkamo papuošalo, galite jį sukurti kartu su juvelyro-dizainerio pagalba.

Vieta: Visa Lietuva

Pastarąjį kartą prisijungė: prieš 2 mėn.

Užsiregistravo: 2020-07-23

  • SIŪLOMOS PASLAUGOS1
  • SUKURTI SKELBIMAI0
  • ATSILIEPIMAI0

Vestuviniai žiedai - INDIVI

Vestuviniai žiedai yra svarbūs kiekvienos poros gyvenime, jie simbolizuoja Jūsų amžiną meilę ir bus ant pirštų visą likusį gyvenimą. Žiedų pasirinkimas dažnai nėra lengvas sprendimas porai, reikia nepasimesti tarp daugybės pardavėjų ir modelių įvairovės, bei surinkti sprendimui priimti reikiamą informaciją. Paprastai poros pasirenka vestuvinius žiedus rinktis ir sprendimą dėl žiedų dizaino priimti kartu.
Mes siūlome kokybiškus, ilgaamžius vestuvinius žiedus su sertifikuotais deimantais. Platus pasirinkimas: klasikiniai vestuviniai žiedai, modernūs vestuviniai žiedai, išskirtiniai vestuviniai žiedai, moteriški ir vyriški vestuviniai žiedai.
Jei neradote tinkamo papuošalo, galite jį sukurti kartu su juvelyro-dizainerio pagalba.

Įgūdžiai


Kontaktai

Miestai/-as: Visa Lietuva Adresas: Polocko g. 43C, Vilnius Darbo laikas: I - V 9:00 – 19:00 VI 10:00 – 16:00 (iš anksto susitarus)
Visa Lietuva Polocko g. 43C, Vilnius

+370 666 77977

https://indivi.lt/3-vestuviniai-ziedaiPasidalink