Renginių organizavimas ir koordinavimas

0 0 EUR Prieš 3 metų
Sukursime šventę Jums be rūpesčių!
Klientai norintys surengti šventę sau ir artimiesiems tiesiog kreipiasi į mus su prašymu. Toliau jau seka mūsų darbas – surasti tinkamą vietą (kavinė, sodyba, salė, parkas ar miestas kur įvyks šventė), parinkti tinkamą meniu, kuriuo gardžiuosis svečiai, suorganizuoti transportą šventės dalyviams, pateikti organizuojamos šventės temą bei scenarijų, surasti tinkamus muzikantus ar aparatūrą, fotografą, paruošti salę iškilmėms, pravesti renginį ir kiti darbai.
Mūsų išskirtinumas – ne tik pravesti šventę, bet ją planuoti nuo pradžios iki pabaigos. Mūsų klientams nereikės rūpintis papildomais darbais, kurie yra būtini puikios šventės sudedamoji dalis. Jie tiesiog pasako kokia tai šventė, kiek jie gali investuoti ir ateina jau į šventę pasitikti svečių.
venezia2.jpg

Reikalingi įgūdžiai

Renginio scenarijaus sudarymas Įmonės renginių organizavimas Gimtadienių organizavimas Teminių vakarėlių organizavimas Vestuvių organizavimas Konferencijų ir seminarų organizavimas Išleistuvių organizavimas Renginių scenarijų ruošimas Produkto pristatymo organizavimas Mergvakarių - bernvakarių organizavimas Renginių vaikams organizavimas Degustacijų organizavimas Barmenų paslaugos privatiems vakarėliams Renginio planavimas, koordinavimas Staigmenų organizavimas Sužadėtuvių organizavimas

Pasidalink