Linksmos spalvos

0.0 / 5 (0 atsiliepimai)

Menų studija „Linksmos spalvos“ – tai draugiška, jauki ir saugi aplinka kūrybiškam, jautriam vaikui ar suaugusiam. Mūsų tikslas – suteikti žinių saviraiškai ir kūrybai vienoje ar kitoje mūsų siūlomoje meninio ugdymo srityje, išlaisvinant ugdytinius kūrybiškam polėkiui, mokantis piešti, tapyti, lipdant, kuriant koliažus, dekoruojant daiktus, tapant ant šilko ir t.t.

Menų studijoje „Linksmos spalvos“ vaikus ir suaugusius moko, kartu su jais kūrybiškai dirba profesionalūs menininkai turintys didelę pedagoginę patirtį.

Siūlome dailės, taikomosios dailės ir keramikos būrelių užsiėmimus. Vaikų grupės sudaromos pagal amžių ir jų pasirinkimą. Kūrybingi dailės studijos vadovai moko vaikus įvairių dailės paslapčių, supažindina su pasaulio ir Lietuvos žymių menininkų kūriniais, mūsų etninio meno palikimu. Tai skatina vaikus laisvai ir nevaržomai reikšti savo mintis, drąsiai piešti, tapyti, lieti akvarelę ir dekoruoti įvairius daiktus. Mokiniai supažindinami su įvairiomis dailės technikomis: papje mašė, gratažu, guašo monotipija ir daug kitų.

Mūsų meno studiją lankantys vaikai aktyviai dalyvauja įvairiuose kūrybiniuose konkursuose. Esame laimėję nemažai apdovanojimų ir diplomų. Rengiame mūsų mokinių kūrybos parodas viešose Vilniaus miesto erdvėse. Planuojamos išvykos į meno ir dailės galerijas, Vilniaus senamiestį su pasakojimais apie mūsų miesto architektūros vertybes.

Menų studijoje „Linksmos spalvos“ dirbame nedidelėse grupėse. Dėmesys skiriamas kiekvienam lankančiam studiją. Aprūpiname dailės užsiėmimams reikalingomis medžiagomis.

Suaugusiems dailės užsiėmimai vyksta rytais ir savaitgaliais. Jiems siūlomos tapybos, akademinio piešimo, šilko tapybos, vilnos vėlimo, karoliukų vėrimo ir kitos programos.

Menų studija „Linksmos spalvos“ orientuojasi į dailės mokymą: piešimą, tapybą, kompoziciją, įvairias taikomosios dailės technikas. Stengiamės paskatinti mūsų studiją lankančius vaikus laisvai ir nevaržomai lieti akvarelę, tapyti ir lavinti savo piešimo gebėjimus.

Užsiėmimuose suteikiame žinių apie meno istoriją. Mažiesiems meno istorija ir etninės vertybės pristatomos piešiant ir tapant įvairiomis meno istorijos temomis. Vyresniems ugdytiniams siūlome atskiras meno istorijos pamokas. Suaugusiems bus organizuoti meno istorijos, kostiumo istorijos, papuošalų istorijos paskaitos ir praktiniai užsiėmimai šia tema. Tai gera proga pažinti pasaulio ir Lietuvos meno istorijos vertybes. Šios žinios pravers keliaujant, lankant įvairias Europos ir pasaulio vietoves.

Vieta: Visa Lietuva

Pastarąjį kartą prisijungė: prieš 3 metų

Užsiregistravo: 2016-05-21

Nėra atsiliepimų