UAB "FABJORO"

0.0 / 5 (0 atsiliepimai)

Unikalaus dizaino rankų darbo žiedai, auskarai, pakabukai ir kt. papuošalai nepralenkiamomis kainomis. Juvelyriniai dirbiniai yra sertifikuoti bei kruopščiai ir kokybiškai sukurti. Individualaus dizaino prabangūs vestuviniai ir sužadėtuvių žiedai. Klasikiniai bei unikalūs rankų darbo papuošalai su brangakmeniais.

Vieta: Visa Lietuva

Pastarąjį kartą prisijungė: prieš 3 metų

Užsiregistravo: 2017-04-10

  • SIŪLOMOS PASLAUGOS1
  • SUKURTI SKELBIMAI0
  • ATSILIEPIMAI0

Aukščiausios kokybės vestuviniai bei sužadėtuvių žiedai internetu

Auksomeistrai.lt - tai internetinė papuošalų parduotuvė, kurioje galima rasti itin platų kokybiškos ir sertifikuotos juvelyrikos pasirinkimą. Rankų darbo gamyba, aukščiausia kokybė bei unikalus dizainas - tai šios įmonės privalumai. Internetinėje juvelyrinių dirbinių parduotuvėje auksomeistrai.lt - itin gausus tiek klasikinių, tiek išskirtinių sužadėtuvių –iedų su deimantais, vestuvinių žiedų pasirinkimas; taip pat kaklo papuošalai, auskarai, apyrankės, prabangūs papuošalai su briliantais. Priimame ir individualius papuošalų užsakymus, kurių dizainas yra sukuriamas atsižvelgiant į visus kliento pageidavimus. Aukščiausia kokybė, unikalūs dirbiniai ir nepralenkiamos kainos - tai auksomeistrai.lt prioritetas.

Įgūdžiai

Juvelyro konsultacija Papuošalų su brangakmeniais kūryba bei gamyba Papuošalų taisymas, atnaujinimas, restauravimas Auksinių papuošalų kūrimas bei gamyba

Kontaktai

Miestai/-as: Vilnius Adresas: Vingrių g. 13, Vilnius Darbo laikas: 9-19
Vilnius Vingrių g. 13, Vilnius

+370 682 27 779

info@auksomeistrai.lt

http://www.auksomeistrai.lt

Map DataMap data ©2015 Google, ZENRIN
Map Data
Map data ©2015 Google, ZENRIN
Map data ©2015 Google, ZENRIN
Map
Satellite

Pasidalink