Restoranas "Basilico"

0.0 / 5 (0 atsiliepimai)

„Basilico“ – tradicinės italų virtuvės restoranas. Sultingos picos, kepamos uosio malkomis kūrenamoje krosnyje, trijų rūšių ranko darbų makaronai, risotto bei ravioli gardinami įvairiais sūriais, jūros gėrybėmis bei traškiomis daržovėmis. Vaizdas į Nerį bei jauki aplinka tinks tiek dalykiniams susitikimams, tiek romatiškoms vakarienėms ar jaukiems vakarams draugų kompanijoje.

Siūlomos vestuvių, krikštynų, jubiliejų bei kitų švenčių aptarnavimo paslaugos. Išskirtinis dėmesys garantuotas – galėsite pasirinkti stalų išdėstymą, puošybą, ilgametę patirtį turintys profesionalai sudarys individualų meniu pagal norimą skirti biudžetą. Įspūdinga panorama sustiprins šventinę nuotaiką ir pagyvins įamžintas akimirkas. Jeigu nusprendėte savo šventę švęsti ne restorane, o kitur – restoranas siūlo išvežamuosius banketus bei furšetus. Pasirūpinsime puikiu maistu pagal Jūsų ir Jūsų svečių poreikius.

Trečiame restorano aukšte – puiki erdvė ne tik šventėms, bet ir konferencijomis. Jūsų patogumui įrengsime vietas pranešimų, prezentacijų demonstravimui, o atėjus pietų metui nustebinsime dalyvius karštaisiais patiekalais, užkandžiais, itališka kava.

Amžius: 6 m.

Vieta: Visa Lietuva

Pastarąjį kartą prisijungė: prieš 3 metų

Užsiregistravo: 2015-05-18

Nėra atsiliepimų