Dextera LT

0.0 / 5 (0 atsiliepimai)

UAB DEXTERA – viena seniausių ir didžiausių įmonių šiaurės rytų Europoje gaminanti visų rūšių žaliuzes, roletus, romanetes ir garažo vartus, prekiaujanti itališka kiemo vartų automaika. Pradėjome veiklą 1996 metais ir per šį laikotarpį įgijome didžiulę patirtį gaminant ir prekiaujant visų rūšių uždangomis nuo saulės. Mūsų produktų gamyboje naudojamas ekologiškai švarus aliuminis ir aukščiausios kokybės bei modernaus dizaino audiniai. Dextera - Įsileisk saulės kiek nori!

Vieta: Visa Lietuva

Pastarąjį kartą prisijungė: prieš 4 metų

Užsiregistravo: 2015-07-08

Markizės

Markizės yra skirtos terasoms, balkonams, vitrinoms ir lauko kavinėms pridengti bei apsaugoti nuo tiesioginių saulės spindulių. Prie pastato fasado pritvirtinta markizė neužsatoja lango, todėl galima grožėtis už lango esančiu vaizdu. Markizės medžiaga išskleidžiama ir susukama mechaniniu būdu arba naudojant elektrinį variklį. Ji pagaminta iš aukštos kokybės akrilo pluošto, kuris dažomas ir impregnuojamas verpiant. Dėl šios priežasties audiys yra atsparus pelėsiui, neblunka, nepraleidžia vandens, greitai džiūsta ir leidžia patekti orui. Markizių medžiagoms suteikiama net 8 metų garantija!

Markizės konstrukcija pagaminta iš aukštos rūšies aliuminio. Visos markizės dalys yra nudažytos milteliniu būdu ir padengtos atspariu laku. Naudojami tik nerūdijančio plieno arba cinkuoti varžtai. Visos markizės dalys yra aliumininės, konstrukcijos mechanizmuose nenaudojamos plastikinės detalės.

Daugiau informacijos paspaudus nuorodą:
http://www.dextera.lt/markizes.html

Įgūdžiai

Roletų montavimas Žaliuzių montavimas Tinklelių nuo uodų montavimas Roletų gamyba Žaliuzių gamyba Apsauginių žaliuzių montavimas Markizių montavimas Fotoroletų gamyba Roletų remontas

Kontaktai

Miestai/-as: Visa Lietuva Adresas: Jonavos g. 260, Kaunas Darbo laikas: 8:00 - 18:00
Visa Lietuva Jonavos g. 260, Kaunas

837 33 22 33

info@dextera.lt

http://www.dextera.lt


Pasidalink