Renginių Namai

0.0 / 5 (0 atsiliepimai)

Nuolat tobulėjame ir semiamės naujų idėjų keliaudami, besimokydami ar dalyvaudami kituose projektuose. Savo darbus atliekame kruopščiai, atsakingai, punktualiai ir, be abejo, kokybiškai.

Dirbame ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Taip pat bendradarbiaujame su įvairiais savo sričių profesionalais: muzikantais, vedėjais, fotografais, dekoratoriais ir kitais. Geriausias mūsų atliktų darbų įvertinimas – patenkinti užsakovai.

Jūsų pasitikėjimas – mūsų įkvėpimo šaltinis.

Vieta: Visa Lietuva

Pastarąjį kartą prisijungė: prieš 4 metų

Užsiregistravo: 2016-04-19

Išvažiuojamoji ceremonija

Norėtumėte meilės priesaiką vienas kitam ištarti medžių apsuptyje, ošiant jūrai, rugių lauke, ant aukščiausio kalno ar miesto dangoraižio – išvykstamoji ceremonija kaip tik Jums.

„Renginių Namų“ komanda padės atrasti tokią vietą. Sukursime šventės scenarijų, pasirūpinsime arka, pavėsine ar kupolu, vietos dekoravimu, gyvų muzikinių arfos, saksofono, smuiko, gitaros, violončelės, fleitos garsų skambesiais, skanėstų kampeliais, ceremonijos vedėju ar koordinatoriumi.

Įgūdžiai

Vestuvinių dekoracijų sukūrimas Vestuvių scenarijaus sudarymas Vestuvinė floristika Šventės vietos paieška Šventės vedėjų paieška Šventės fotografo paieška Muzikantų ir atlikėjų šventei paieška

Kontaktai

+370 670 33797

info@renginiunamai.lt

http://www.renginiunamai.lt


PERŽIŪRĖTI

Renginių Namai

PERŽIŪRĖTI

Renginių Namai

PERŽIŪRĖTI

Renginių Namai


Pasidalink