Gerda

0.0 / 5 (0 atsiliepimai)

Skolų išieškojimas – sritis, kurioje žinias demonstruoti siekia daugelis teisės specialistų. Vis dėlto pasiekti efektyvių rezultatų pavyksta tik nedaugeliui. Teisiniai procesai, susiję su skolų administravimu, reikalauja ypatingų įgūdžių ir konkrečių žinių, paremtų ilgamete darbo patirtimi bei šiuolaikišku nuovokumu. Teigiami rezultatai pasiekiami tik tuomet, kai procedūras preciziškai atlieka sumanus, kantrus ir atsakingi specialistai, nepailstamai ieškantis tinkamiausio sprendimo klientui.

Jūsų problemos eliminavimas – mūsų pareiga ir tikslas. Todėl teisines paslaugas teikiančią komandą sudaro profesionalai, kurių darbas yra paremtas griežta darbo kokybe bei moderniais sprendimais. Siūlome, ieškome ir siekiame geriausio. Netikime „nevertomis dėmesio“ bylomis ar pernelyg sunkiomis užduotimis. Mūsų specialistams iššūkiai – kasdienybė, leidžianti tobulėti bei jaustis naudingais.

Esame kvalifikuoti teisės specialistai, užtikrinantys paslaugų kokybę ir jų tęstinumą. Teikiame ikiteisminio bei teisminio skolų išieškojimo paslaugas. Mūsų veiklos neriboja nei laikas, nei atstumas – kantriai vykdome ikiteisminį ir teisminį skolų išieškojimą.

Konsultuojame įvairiais skolų administravimo klausimais, rengiame dokumentus, apeliacinius skundus ir kitus procesinius dokumentus, taip pat sprendžiame negatyvias situacijas, susijusias su finansinio srauto judėjimu, skolų prevencija ar eliminavimu, lėšų sugrąžinimu, taikos sutarčių nevykdymu ir pan. Atsižvelgdami į esamas problemas ir atsakingai jas išspręsdami padedame užkirsti kelią nesklandumams ateityje. Siekiame, kad mūsų klientai būtų patenkinti ne tik šiandien, bet taip pat jaustųsi saugiai rytoj.

Visi dirbantys specialistai – reiklūs, todėl palankiausias problemos panaikinimo būdas yra jų siekiamybė. Procesai visuomet atliekami konfidencialiai, nepažeidžiant klientų privatumo ir moralės normų. Specialistai garantuoja, jog teisėtomis priemonėmis, neperžengus teisminių institucijų durų, būtų pasiekti našūs rezultatai, o jeigu teisminis procesas pradėtas – pagalba klientui suteikta ne tik interesus atstovaujant teisme, bet ir po nutarties priėmimo.

Amžius: 46 m.

Vieta: Visa Lietuva

Pastarąjį kartą prisijungė: prieš 4 metų

Užsiregistravo: 2015-09-19

Įmonių teisė

Įmonių teisė yra verslo teisės sritis, apimanti teisės normas, reguliuojančias teisinius įmonių veiklos santykius. Tikslinga ir objektyvi kompanijų, organizacijų, bendrovių ir t.t. veikla nebūtų įmanoma be aiškiai apibrėžtų taisyklių, formuojančių įmonių teises bei pareigas darbuotojų, vartotojų ar konkurentų atžvilgiu. Todėl atsakingas požiūris į teisinių aspektų valdymą įmonėje yra itin reikšmingas.

Klausite, kaip užtikrinti efektyvų teisės valdymą organizacijoje? Atsakymas paprastas – bendradarbiaukite su sparčiai ir kokybiškai dirbančiais advokatais. „Juris LT“ ekspertai gali jums padėti, jei ieškote profesionalios teisinės pagalbos verslo teisės srityje.

Ilgametę darbo patirtį turintys teisės ekspertai konsultuoja įvairiais įmonių teisės klausimais. „Juris LT“ siūlo teisinę pagalbą, susijusią su įmonės valdymu ir veikla, įmonės vidaus dokumentų rengimu bei tvarkymu, taip pat padeda įstatinio kapitalo formavimo, didinimo, mažinimo procesų metu, konsultuoja dėl įmonės restruktūrizavimo, reorganizavimo, bankroto ar likvidavimo.

„Juris LT“ advokatų komanda atstovauja kliento interesus sandorių bei ginčų sprendimo eigoje, akcininkų susirinkimuose, valstybės ar savivaldybės institucijose, įstaigose, ikiteisminėse institucijose bei teismuose.

Teisinę pagalbą teikiantys specialistai primena, jog susidūrus su teisiniais nesklandumais įmonės valdyme yra būtina reaguoti greitai ir nedelsiant kreiptis į patyrusius ekspertus. Atsakingi bei operatyviai dirbantys „Juris LT" komandos advokatai išspręs jūsų įmonės problemas, išvengdami tolesnių neigiamų pasekmių.

Įgūdžiai


Kontaktai

Miestai/-as: Visa Lietuva
Visa Lietuva

868332266

info@advokataspro.lt

http://advokataspro.lt/index.php?imoniu-teise


Pasidalink